Український виробник ЗЗР ALFA Smart Agro посів перше місце за обсягами застосування препаратів

6 октября 2021 в 11:00

2004

Український виробник ЗЗР ALFA Smart Agro посів перше місце за обсягами застосування препаратів

Компанія ALFA Smart Agro вже п’ять років як відкрила Білоцерківський завод препаративних форм. У 2021 році компанія вийшла на провідну позицію за обсягами застосування препаратів в Україні.


ALFA Smart Agro – провідний виробник засобів захисту рослин та мікродобрив. Вони повністю відповідають вимогам до сучасної європейської компанії з точки зору якості продуктів та розумного підходу до агрономії. За п’ять років Білоцерківський завод препаративних форм збільшив обсяги виробництва майже втричі, зокрема, на 30% протягом останнього року. Збільшення об'ємів  відбувається разом зі зростанням попиту на препарати ALFA Smart Agro та виходом компанії на зовнішні ринки. Також компанія у форматі “смарт-агро” оновила портфель продуктів на 60%. Наразі вони випускають 83 препарати. Розробили і запустили у виробництво близько 60 діючих речовин. ALFA Smart Agro інвестувала у розвиток БЗПФ понад $12 млн. 

Препарати ALFA Smart Agro посідають перше місце за обсягами застосування у період з листопада 2020 р. по серпень 2021 р. (без урахування продуктів для обробки насіння, сезон продажу яких триває). В перерахунку на однократне внесення площа посівів, захищених препаратами ALFA Smart Agro, в даний період становить 10,24 млн га. Це відповідає приблизно 11% від загального обсягу посівів у перерахунку на однократне внесення ЗЗР, який складає 91,23 млн га,

Тетяна Мосендз, комерційний директор ALFA Smart Agro.

Варто зазначити, що в грошовому еквіваленті лідерами ринку ЗЗР України традиційно залишаються міжнародні компанії, адже вартість їхньої продукції зазвичай є дорожчою. Однак із виходом на ринок препаратів ALFA Smart Agro доля вітчизняних ЗЗР зросла вдвічі, і на сьогодні становить близько 18%.  

Бути серед лідерів цього рейтингу — це чіткий сигнал для ринку про те, що попит на продукти ALFA Smart Agro в Україні стрімко зростає

Тетяна Мосендз, комерційний директор ALFA Smart Agro.

Також компанія анонсувала розробки, що вийдуть на ринок у 2022 році: 

  • Мікродобрива TM Vecta (6 нових продуктів);
  • Грейвіс - фунгіцид-ретардант (ріпак);
  • Логус - інсектицид (культура — соняшник, ріпак); 
  • Оскар Пауер - гербіцид (культура — соя, кукурудза, соняшник); 
  • Альвіус - гербіцид (культура — кукурудза). 

 

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.

AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх