Український бренд рослинного м’яса виробляє суперболи з конопляним протеїном

8 августа 2022 в 12:00

5141

Український бренд рослинного м’яса виробляє суперболи з конопляним протеїном

Конопляним протеїном виробник замінив картопляний, який раніше привозили з Європи. І саме він став першим вагомим інгредієнтом, який виготовляється в Україні.


Іт мі ет - це перший в Україні виробник рослинного м’яса, 100% веганський продукт, що є лідером на своєму ринку. 

Що відомо про конопляний протеїн? 

Він корисний, бо має 9 незамінних амінокислот, антиоксиданти, вітаміни групи В та корисні для серця ненасичені жири. Ще його часто називають суперфудом. 

В поєднанні з мінералами коджі, які повні заліза, дріжджовими екстрактами, які багаті вітамінами В2, В6, В12, соєвими білками — рослине м’ясо Eat me at можна називати суперфудом Х2.

Конопляний протеїн який використовує Іт Мі Ет виготовляється з насіння українського сорту коноплі, який називається “Глесія”. Він був селекціонований в Глухівському інституті луб’яних культур, який працює ще з 1931 року.

Сорт Глесія — найкращий серед ненаркотичних конопель за насіннєвою продуктивністю.  Сьогодні з нього виготовляють і волокно і збирають насіння для конопляної олії та протеїну.

Так, це перший вагомий інгредієнт для рослинного м‘яса Іт мі ет, який виготовляють в Україні. Але виробник вже працює над пошуком нових можливостей і скоро анонсує нові інгредієнти українського походження.

 

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.

AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх