“УКАБ Агротехнології. ЦЕНТР”: свою ефективність продемонстрували понад 40 с/г агрегатів провідних брендів

3 августа 2021 в 11:00

1181

“УКАБ Агротехнології. ЦЕНТР”: свою ефективність продемонстрували понад 40 с/г агрегатів провідних брендів

28 липня 2021 року на потужностях агрохолдингу “Агро-Регіон” (с. Велика Олександрівка, Бориспільський р-н, Київська обл.) асоціація “Український клуб аграрного бізнесу” спільно з агенцією UCABevent провели найбільшу польову подію цього літа — “УКАБ Агротехнології. ЦЕНТР”. Подія зібрала понад 1200 гостей та учасників з різних регіонів України.


Захід поєднав у собі: 

  • польову демонстрацію техніки в роботі; 
  • виставкову зону; 
  • тест-драйви автомобілів; 
  • демонстраційні ділянки (по 7 гібридів кожного бренду) флагманських лінійок кукурудзи таких брендів, як: РАЖТ, Сингента, Лімагрейн; 
  • експрес-навчання та прикладні майстер-класи по вибору та впровадженню технологій точного землеробства, налаштуванню техніки. 

Відкрили подію: Тарас Висоцький, перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України, Володимир Кравцов, операційний директор Групи компаній  “Агро-Регіон” та Алекс Ліссітса, президент УКАБ, генеральний директор ІМК.

Тарас Висоцький привітав учасників та гостей з п’ятим роком проведення такої масштабної події та зазначив, що у Міністерстві аграрної політики та продовольства України будуть радіти подальшому розвитку заходу та його масштабуванню в регіони. 

Алекс Ліссітса, в першу чергу, подякував агрохолдингу “Агро-Регіон”, з яким УКАБ давно та тісно співпрацює не лише в питаннях організації проекту “УКАБ Агротехнології”, а й інших заходів, у тому числі конференції “Ефективне управління агрокомпаніями” (LFM). А також нагадав, що “УКАБ Агротехнології” — це не лише виставкова площа, а й те, що насправді вимагає агросектор від постачальників техніки. 

Ми хочемо подивитися техніку в роботі, ми хочемо перевірити її, поспілкуватися з компаніями-виробниками, проговорити усі нюанси. І якраз формат нашого заходу це дозволяє

Алекс Ліссітса, президент УКАБ.

В рамках пленарної частини заходу усі бажаючі змогли приєднатися до обговорення кейсу “Оцінка якості посіву, вибір сівалки” від Володимира Кравцова. Він розповів про висновки, що були зроблені за результатами тестування сівалок точного висіву та демонстраційного посіву.

За словами Володимира Кравцова, всім учасникам демопосіву були забезпеченні рівні умови: 0,3 га для посіву та єдиний передпосівний ґрунтообробіток. Усі сівалки використовували єдиний гібрид соняшнику WOLLF (посівний матеріал надав насіннєвий партнер проекту “УКАБ Агротехнології 2021. ЦЕНТР” — компанія RAGT). 

“Підрахунок проводили три експерти. Порахувати 150 рослин — це дуже трудомістке заняття й зайняло три години”, — підкреслив Володимир. Він також уточнив, що для підрахунку параметрів сівалки організатори просили виробників вибирати найкращий рядок, оскільки поле, яке засівалось, нерівномірне. 

Під час демопоказів в польових умовах тестували: зернозбиральні комбайни, сівалки та посівні комплекси, розкидачі мінеральних добрив, самохідні та причіпні обприскувачі, агродрони, агрегати strip-till, глибокорозпушувачі, плуги, дискові борони, дисколапові агрегати. Після демонстрації кожної одиниці техніки група експертів, яка складалася з профільних спеціалістів — агрономів, інженерів, науковців — давала свою оцінку кожному агрегату згідно технічних характеристик та виробничого завдання.

Варто відмітити презентацію самохідного обприскувача Agrifac Condor MountainMaster AiCPlus, яка відбувся вперше в Україні. Цей обприскувач забезпечує оптимальну стабільність навіть в найбільш гористих умовах.

Також в рамках “УКАБ Агротехнології. ЦЕНТР” відбувся справжній батл дронів-обприскувачів — XAG XP 2020 та Lovol  Lj16L-606. Співзасновник Drone.UA Валерій Яковенко відмітив, що сьогодні дрони — це не мода і не хайп, це необхідність роботи в полях, доповнення до технологій обприскування. За рік один дрон обробляє 5000 га. В цьому році очікується, що дронами буде оброблено більше 1 млн га.  

У виставковій зоні більше 60 компаній представили інноваційні агротехнології та актуальні рішення для агробізнесу. 

В чергове нам вдалося провести дійсно крутий день поля. У нас було понад 1200 учасників та гостей, які змогли побачити і оцінити в роботі сільськогосподарську техніку за усіма напрямками, при чому, як флагманські с/г машини, так і інші технічні новинки на ринку. Також аграрії отримали інформацію про удосконалені й нові інноваційні рішення від компаній-постачальників техніки. Це, в першу чергу, дало змогу сільгоспвиробникам запланувати оновлення свого парку техніки й придивитися, що саме буде працювати безпосередньо в їхніх умовах найбільш ефективно

Роман Сластьон, генеральний директор УКАБ.

Асоціація “Український клуб аграрного бізнесу” та агенція UCABevent висловлюють подяку за підтримку польової події “УКАБ Агротехнології. ЦЕНТР”: BASF — ексклюзивному агрохімічному партнеру, Агро-Регіон — організаційному партнеру, Climate Field View від Байєр — інноваційному партнеру, Лімагрейн, РАЖТ, Сингента — насіннєвим партнерам, Агрохімтехнолоджі — партнеру по добривам, НІКО, JAC Motors — автомобільним партнерам, AgroPortal — ексклюзивному інтернет-партнеру. А також технічним партнерам: Agrifac, Agrimatco, Agrokalina, Agsolco Ukraine, Центр інновацій АСП, KUHN, Lemken, Massey Ferguson, New Holland, AGCO, Агро Експерт, Агроресурс, АІКО, Альбіон, Alfagro, Amazone, АМАКО, Bednar, Berthoud, Väderstad, Волинська фондова компанія, Great Plains, John Greaves,  Drone.UA, Egritech, CASE, Lozova Machinery, Mzuri, ТЕХ-К, Техноторг, Horsch.

Слідкуйте за новинами, щоб не пропустити ще більше корисних заходів. А вже зовсім скоро, 9 вересня, організатори заходу проведуть ХІI Міжнародну конференцію “Ефективне управління агрокомпаніями”, яка зарекомендувала себе як аграрна подія №1 в Україні. Відвідування конференції є обов'язковим для тих, хто одночасно хоче дізнатися про інновації в управлінні агрокомпаніями та технології від кращих практиків.

Не вагайтесь! Більше про захід за посиланням: https://bit.ly/3lpXQv9

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.

AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх