У Києві стартувало виробництво економічних та екологічних брикетів Pini Kay

22 декабря 2022 в 15:00

7936

У Києві стартувало виробництво економічних та екологічних брикетів Pini Kay

З початком війни компанія BIOsens, що працювала над виробництвом приладу для експрес-діагностики мікотоксинів у харчових продуктах, була змушена призупинити, а потім й припинити свою діяльність. Щоб зберегти хоча би частину команди, компанія переформатувалась у виробництво паливних брикетів.


У листопаді в столиці розпочало роботу виробництво універсальних твердопаливних брикетів Pini Kay, які мають широку сферу використання — котли, мангали, печі, каміни, лазні, теплиці. Брикети можна використовувати у нежитлових і житлових приміщеннях, адже горить такий продукт практично бездимно, не іскрить, не утворює пил і виділяє у 15 разів менше чадного газу, ніж при газовому опаленні.

Серед інших переваг варто зазначити наступні: 

  1. Брикети виготовляються з хвойних і листяних порід, тому не містять хімічних домішок і є повністю екологічними.
  2. Мають високий рівень тепловіддачі, тому забезпечують тривале горіння з інтенсивним виділенням тепла. 
  3. Завдяки правильній прямокутній формі їх зручно зберігати, а ще брикети займають у 5 разів менше місця, ніж звичайні дрова.

Ніхто не був готовий до війни. У тому числі малий та середній бізнес. Але країні як ніколи потрібна підтримка у сфері економіки, а ми маємо використовувати всі можливості, щоб працювати. Тому з командою ми переформатували бізнес, розробили нову стратегію та актуальний на даний час напрямок і просто почали потихеньку налагоджувати всі процеси. Попри сирени та аварійні відключення світла, коли зупиняється все виробництво. Поки працюємо з невеликими замовленнями, але в планах масштабування бізнесу та вихід на європейський ринок. Це допоможе створити більше робочих місць і запровадити регулярну фінансову допомогу ЗСУ, адже поки ми ледь покриваємо всі витрати. Тому зараз активно шукаємо нових клієнтів і партнерів,


коментує засновник компанії Андрій Карп’юк.

Про компанію:

Pini Kay — нещодавно зібрана команда однодумців на чолі з засновником компанії BIOsens Андрієм Карп’юком. До війни займалися розробкою мобільного аналізатора для виявлення токсичних сполук у продуктах харчування. Також Андрій працював Product Manager в IT, що дозволило накопичити капітал. З кінця лютого компанія трансформувалась для вирішення більш актуальних питань — виготовлення економічного та екологічного твердого палива. 

Контакти:

www.pinikay.com.ua

+38 096 00 2882 6

info@pinikay.com.ua


Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.

AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх