У Брюсселі запрацював європейський офіс українського агробізнесу

3 октября 2023 в 15:00

2911

У Брюсселі запрацював європейський офіс українського агробізнесу

​​Український аграрний бізнес започатковує свою постійну присутність при інституціях ЄС у Брюсселі.


У столиці Європейського Союзу розпочинає роботу європейський офіс асоціації “Український клуб аграрного бізнесу” (УКАБ), провідного об’єднання українських агрокомпаній. Очолить офіс колишній український дипломат, досвідчений експерт з питань європейського торговельного регулювання і політики Назар Бобицький.

Головними завданнями європейського офісу УКАБ вбачає консультативну підтримку українських агровиробників у підготовці України до майбутніх передвступних переговорів щодо членства в ЄС та пов’язаних з цим зобов’язань з адаптації європейського законодавства в аграрній сфері, пошук взаємовигідних рішень у врегулюванні проблемних питань аграрної торгівлі між Україною та ЄС, налагодження конструктивного діалогу від імені українського агробізнесу з інституціями ЄС, державами-членами та європейськими діловими асоціаціями. 

Європейський офіс УКАБ також сприятиме узгодженій публічній комунікації українського агробізнесу з європейськими стейкхолдерами. 

Діяльність офісу здійснюватиметься у партнерстві між УКАБ та відомою міжнародною компанією у сфері європейського регулювання і адвокації KREAB.

Присутність українського бізнесу в столиці ЄС дуже давно стояла на порядку денному, а сьогодні потреба в такій присутності більш ніж очевидна. Український агробізнес твердо переконаний – майбутнє України, її економіки, аграрного сектору тісно пов’язане з поверненням нашої держави до європейської сім’ї. Ми докладатимемо всіх зусиль для налагодження відкритого, конструктивного діалогу з нашими європейськими партнерами,

Олег Хоменко, генеральний директор УКАБ.

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.


AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх