У Британії почала діяти мережа метеостанцій для оптимізації внесення ЗЗР

15 января 2020 в 13:00

2422

Джерело фото: apptractor.ru

Джерело фото: apptractor.ru

У Великобританії впровадили мережу погодних станцій Sencrop на фермах, яка здатна мінімізувати вплив на водні ресурси внаслідок обприскування полів.


Affinity Water — найбільша британська компанія з постачання води почала співпрацю з мережею метеостанцій Sencrop, щоб допомогти фермерам графства Хартфордширу не погіршувати якість води.

Оптимізація терміну проведення обприскування

У Британії річка Міммсгалл Брук і водосховище у верхів'ї річки Рівер Колн, визначені місцевим Агентством з охорони навколишнього середовища як “зони захисту питної води”, тому тут постійно намагаються стежити за викидами метальдегіду, пропізаміду та карбетаміду, які утворюються внаслідок обприскування полів.

Мережа метеостанцій Sencrop зможе вимірювати в реальному часі фактичні опади, а також швидкість вітру. Affinity Water намагатиметься допомагти фермерам визначати оптимальні терміни для обприскування полів. У цьому році 10 метеостанцій Sencrop будуть активовані у графстві, щоб максимально запобігти ризику забруднення питної води.

Affinity Water буде важко впливати на будь-які прямі дії щодо покращення якості води через мережі Sencrop. Однак ці метеостанції стануть ще одним цінним інструментом для управління термінами застосування пестицидів, що, в свою чергу, може зменшити втрати води. 

Джерело: Future Farming

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.


AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх