Цифрова система самообслуговування дозволить знизити збитки ресторанів під час карантину

24 марта 2020 в 16:15

3404

Цифрова система самообслуговування дозволить знизити збитки ресторанів під час карантину

Британські ресторани зазнають збитків через зростаючу пандемію коронавірусу. Але один единбурзький ресторан знайшов вихід із ситуації. Він закрив перший тур з краудфандингу через Crowdcube, зібравши $470 тис.


Цифрова система управління

Ресторан Sweet Dunedin почав використовувати цифрову систему ePOS Hybrid, яка спрощує замовлення в Інтернеті на смартфонах. Система створює можливості для самообслуговування, а також надає вказівки онлайн через додатки.

Програмне забезпечення визначає рівень зайнятості столиків та бронювання, а також моніторить і видає звіти про харчові відходи. Оскільки громадські місця через карантини та самоізоляції закриваються, ресторан почав вдосконалювати сервіс доставки.

Спосіб додаткового фінансування

Система ePOS Hybrid також допомагає ресторанам повністю убезпечити харчові продукти для алергіків, що є чутливою темою у Великобританії після смерті британського підлітка.

Після цього компанія створила краудфандингову платформу і тим самим додатково залучила 89 спонсорів, які підтримали фінальні етапи збору коштів на впровадження інноваційних технологій у ресторані Sweet Dunedin. В результаті загальна кількість охочих підтримати ресторан склала 168 осіб. 

За результатом, найбільшими учасниками були: 

  • компанія, що базується у Кремнієвій долині: інвестувала $50 тис. 
  • австралійський інвестор: інвестував $100 тис до ресторану.

Ринок самообслуговування

Компанія ePOS Hybrid прогнозує збільшення доходів до $2,3 млн і планує охопити понад 12 тис. осіб до травня 2023 року. Це оптимістичні прогнози, однак спостерігаючи за успіхами таких цифрових рішень для ресторанів, як Brightloom у Сан-Франциско з їхнім digital flywheel, компанія очікує не меншого розмаху. 

Самообслуговування, будь то за допомогою драйв-вітрин у ресторанах Макдональдс, інтернету чи цифрових платформ швидко охоплює ресторанний бізнес, а потенціал цього ринку величезний —  $30,8 млрд вже у 2024 році. 

Самостійне обслуговування у ресторанах можливе через смартфон. Користувачі вже припиняють шукати відгуки в Google. Натомість клієнт може зайти в ресторан, провести кредитну картку через термінал, отримати персоналізоване меню на основі популярності страв, які замовляв раніше в інших ресторанах. Якщо клієнт вегетаріанець, має алергію на арахіс, непереносимість лактози чи кето-дієту — алгоритм це прорахує і видасть необхідне меню на вибір. 

Зменшення взаємодії з людьми стає все більш важливим саме зараз, оскільки споживачі перебувають у самоізоляції по всьому світу через поширення вірусу Covid-19. 

Джерело: AgFunder News

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.


AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх