Trimble запустила Farmer Core — рішення, що дозволить збирати інформацію з поля в одній системі

15 апреля 2019 в 12:59

3600

Trimble запустила Farmer Core — рішення, що дозволить збирати інформацію з поля в одній системі

На початку квітня компанія Trimble запустила нове програмне забезпечення Farmer Core. Система інтегрує дані, взяті з одного дисплея, та транслює їх на інші пристрої у режимі онлайн. Оператор може передавати інформацію не використовуючи USB.


Trimble – одна з провідних компаній, що пропонує агровиробниками рішення, які полегшують роботу на підприємствах. Мобільні додатки Trimble Connected Farm охоплюють всі аспекти сільськогосподарського управління, а саме: управління технікою, даними на робочому місці або безпосередньо в полі. 

Farmer Core на додатку Trimble Ag або дисплея Trimble.

Farmer Core використовує нову функцію AutoSync™, яка автоматично синхронізує задані напрями, відображені на дисплеї фермера, межі полів та інформацію оператора через програмне забезпечення Trimble Ag або дисплей Trimble. Дана система працює за допомогою програми Precision-IQ™ (застосовується для збору та управління даними).

До Trimble Ag входить: Farmer Core, Farmer Fit або Farmer Pro. Використовуючи функцію AutoSync, системі Farmer Core не потрібно дублювати та повторювати введення даних. Управління інформацією здійснюється в онлайн режимі через додаток Trimble Ag або на дисплеї – автоматично синхронізується протягом декількох хвилин.

Крім того, Farmer Core дозволяє користувачеві працювати з точними даними в реальному часі, включаючи дані, імпортовані за допомогою API (програмного інтерфейсу).

Що пропонує Farmer Core агровиробникам?

Полегшує управління агропідприємством. Агровиробники можуть давати назви об'єктам (господарству, полю), графічно визначати межі полів або задавати координати на карті. Задані дані на одному пристрої автоматично відтворюються на інших.

Оптимізує фермерські операції. Програмне забезпечення Farmer Core дозволяє управляти заданими напрямами руху техніки, інформацією про поля, координатами та даними оператора через гаджет.

Підвищує рівень захисту обліку ферми. Завдяки AutoSync необхідність обміну даних вручну через USB не потрібна. Це підтримує цілісність операцій та дозволяє уникати помилок під час обліку. Система відстежує закупівлі та витрати, узгоджує точні дані та забезпечує конфіденційність звітів.

Джерело: agriculture.trimble.com

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.


AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх