ТОП-5 IT-компаній Великобританії, що впроваджують геолокаційні технології

9 сентября 2019 в 17:37

4348

yext.com

yext.com

Підбірка найкращих інноваційних рішень Великобританії, що змінили не тільки агросектор країни — за даними звіту “Future Technologies Review".


Gyana

Gayana — лондонський стартап, що заснований в 2015 році. Компанія використовує геолокаційні дані на полі, які допомагають агровиробнику приймати правильні рішення і управляти бізнес-процесами.  

Gyana охоплює роздрібну торгівлю, нерухомість та фінансові послуги. Це дає можливість компанії передбачити спрямування ринку, спрогнозувати поведінку клієнтів, визначити площі водозбору та проаналізувати маркетингове повернення інвестицій. 

Завдяки поєднанню Big Data з визначенням локацій, Gyana створює модель споживача, кількісно визначає його поведінку, розкриває приховані можливості та допомагає прогнозувати дохід агропідприємства.

В майбутньому системи машинного навчання зможуть знаходити закономірності поведінки людини набагато швидше та точніше.

Urban Intelligence 

Urban Intelligence використовує наукові дослідження для виявлення неефективності в сфері планування та розвитку компанії. Для вирішення непродуктивних та трудомістких проблем інноватори створили систему штучного інтелекту (AI), яка дає "кредитну оцінку" земельних ділянок.

Компанія збирає свої дані з власних та ряду державних та приватних джерел. Це дозволяє отримати  повноцінну інформацію щодо ринку землі. Urban Intelligence впроваджує систему “розумні міста”, яку встановлюють на телефон, а дані використовують для оптимізації якості життя у селах та містах Великобританії.

Travel AI

Travel AI — компанія, яка використовує мобільний додаток для обміну даними та надання транспортної інформації містам та місцевим радам.

Додаток “домен розумного міста” — одне з найбільш очікуваних застосунків геопросторових технологій. Travel AI аналізує дані, щоб надати містам інформацію про те, як його жителі використовують транспортну інфраструктуру.

Компанія запустила два додатки:

  • Catch — це система планування подорожей, яка використовує дані для покращення маршрутизації. Це стало можливо завдяки впровадженню системи прямої подорожі в реальному часі на всіх видах транспорту. Анонімізовані дані повертаються до туристів, що планують подорож.
  • WeCycle — це програма, яка використовує дані для покращення велосипедного руху. WeCycle зібрав дані опитування, яке було розіслано велосипедистам за допомогою штучного інтелекту.

Це було використано для створення "community canvas", який показує маршрут велосипедиста, а також дозволяє комунікувати з іншими учасниками дорожнього руху. 

Hummingbird Technologies

Компанія застосовує геолокаційні технології в сільському господарстві та землеробстві. Hummingbird Technologies надає сучасну аналітику про врожайність та використовує геолокацію для надання доступних даних про бур’яни та захворювання рослин на полях.

Платформа Hummingbird збирає знімки полів зі супутників, літаків та дронів, а потім аналізує ці зображення, використовуючи технологію машинного навчання. В результаті створюють точні карти, які дозволяють приймати оптимальні рішення.

Технологія Hummingbird дозволяє збільшувати врожайність, оптимізувати внесення добрив та приймати попередні більш обґрунтовані рішення. 

Slanted Theory 

Slanted Theory — це шеффілдський стартап, який візуалізує оперативні геолокаційні дані.

Зрозумілий інтерфейс системи допомагає юзерам співпрацювати між членами команди та виконувати спеціалізований геоаналіз без необхідності кодування.

Частково це можливо завдяки використанню гарнітури віртуальної реальності (VR), яка допомагає створювати 3D-візуалізацію геоданих. Цей спосіб більш ефективний, ніж 2D екрани.

Джерело: PUBLIC

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.


AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх