Топ-10 магазинів, де можна придбати гербіциди та посівний матеріал

3 ноября 2020 в 11:00

7194

Топ-10 магазинів, де можна придбати гербіциди та посівний матеріал

Кількість інтернет-магазинів, де можна придбати ЗЗР, добрива та посівний матеріал дуже велика. Ми відібрали 10 найпопулярніших серед інтернет-користувачів.


Цей топ-10 готувався на основі даних “SimilarWeb”. До списку відібрали сайти, що є найпопулярнішими за трьома показниками: загальна кількість відвідувань за період з червня по серпень 2020 року, відсоток відвідувань сайту через прямий трафік та органічний пошук. 

Інтернет-магазин «Яблуком»

Кількість відвідувань інтернет-магазину “Яблуком” з червня по серпень 2020 року: 87,3 тис. 

Органічний пошук: 72,21% заходів.  

Прямий трафік:  25,16% заходів.  

Базово сайт російськомовний, проте одним кліком він переходить на українську версію. 

Сайт добре оптимізований, все працює швидко і без помилок, але дизайн дещо застарілий на фоні конкурентів. 

У нього зручний інтерфейс: головна сторінка одразу демонструє вам три категорії товарів: посівні матеріали (насіння соняшника, кукурудзи, пшениці, ячменю, бобових, ріпаку, гречки тощо), засоби захисту (гербіциди, інсектициди, мікродобрива, десиканти, інокулянти, гумати, мінеральні добрива тощо) та інше (комбікорми та товари для саду і городу). Контактні дані є у шапці сайту, їх гарно видно.

Доставка у всіх видів товарів безкоштовна, комісія відсутня. Товарний асортимент непоганий, проте багатьох позицій немає у наявності. Допомогти у виборі товару вам можуть менеджери по телефону або у viber. Замовити обраний товар можна через корзину на сайті або через електронну пошту, що доволі зручно.   

На сайті є кнопка для зворотнього зв’язку з клієнтом. Натиснувши на неї вилітає формочка, куди ви можете ввести свій номер телефону і вам зателефонують. “Яблуком” обіцяють, що зв’яжуться за 30 секунд після того, як ви залишите свій запит. Нам зателефонували через 3 хвилини. Це непоганий показник, але все ж не обіцяні 30 секунд. 

Власних додатків на базі Android iOS у нього немає. Одназу на сайті є вкладка відгуків. Всі вони позитивні: найстаріші з 2015 року, найновіші 2020.

“Яблуком” має власні сторінки у Фейсбук та Інстаграмм. У ФБ у них 2306 підписників. Вона стабільно оновлюється з певною періодичністю. Люди у коментарях до постів досить оперативно отримують відповіді на свої запитання. У відгуках є лише один негативний: один користувач звинуватив інтернет-магазин у тому, що він продає браковане насіння кукурудзи. Інші відгуки позитивні. 

А от Інстаграм у “Яблуком” майже мертвий. Лише 6 публікацій і 190 підписників.  Також цей інтернет-магазин має власний ютуб-канал на 427 підписників. Контент каналу переважно оглядовий, в коротких відео ведеться огляд представлених у магазині товарів. Але останні викладені відео носять навчальний характер. Проте канал вже рік як не оновлювався.  

“АгроПлант” — не користується соцмережами

Кількість відвідувань інтернет-магазину “АгроПлант” з червня по серпень 2020 року: 111,4  тис.

Органічний пошук: 80,98% заходів.

Прямий трафік: 12,08% заходів.

Магазин агрохімії, посівного матеріалу та сільгосп техніки «АгроПлант» дещо популярніший від попереднього магазину. 

У “АгроПланта” добре оптимізований сайт із яскравим і сучасним дизайном. Він має дві мови користування: українську і російську. Є можливість обирати товари як за категоріями, так і за виробниками. Також є окремий тип товарів «хіт продажу». В цю категорію входять найпопулярніші або найкращі товари з точки зору цінової політики. 

На головній сторінці товари поділені на три групи: засоби захисту, посівний матеріал та мікродобрива. Асортимент величезний, плюсом є те, що всі товари є у наявності. 

Є нюанси із функціоналом. Перш ніж робити замовлення, слід зв’язатися за телефоном із менеджерами, щоб уточнити ціну і наявність товару. Або ж магазин пропонує оформлювати онлайн-замовлення з опцією «оплата при отриманні». 

Також на сайті є функція зворотнього зв’язку із клієнтом. Свій запит ми залишили о 20:11 24 вересня 2020 року. Нам зателефонували о 08:38 наступного ранку.

Додатків на базі Android та iOS у нього немає. Проте є сторінка у соцмережі Фейсбук. На ній 1297 підписників. Наповнення сторінки оновлюється 2-3 рази на тиждень. Активність дуже низька, коментарі на останніх записах відсутні. Відгук лише один – позитивний. В цілому цей інтернет-магазин слабко працює із соцмережами, на них приходиться всього 0,58% його трафіку. Ютубом “АгроПлант” також практично не займається – всього одне відео з 38 переглядами. 

AgreeMarket” має певну кількість негативних відгуків

Кількість відвідувань інтернет-магазину “AgreeMarket” з червня по серпень 2020 року: 136,4 тис.

Органічний пошук: 42,70% заходів.

Прямий трафік: 18,01% заходів.

AgreeMarket” посідає восьме місце за популярністю у нашому топі. У них сайт також швидко працює, має гарну оптимізацію, але його дизайн дещо специфічний.

Асортимент значно відрізняється від двох попередніх магазинів. Він спеціалізований на товарах для саду і городу для їх облаштування: агроволокна, захисні сітки, матеріали для теплиці, системи поливу та інструменти. Але є і зерна з засобами захисту! Вибір товарів хороший, є багато знижок, але значна кількість позицій відсутня у наявності. Доставка при сумі замовлення понад 2 тисячі гривень безкоштовна через “Нову Пошту”. Самовивіз із «Укрпошти» коштуватиме 20 гривень. А доставка по Києву через  “Meest Express” безкоштовна лише якщо вартість замовлення від 3 тисяч гривень. Самовивіз від 45, а доставка кур’єром від 50 гривень. А ще сайт рекомендує при завжди перевіряти посилку при отриманні.  

“AgreeMarket” має свою сторінку у соцмережі Фейсбук на 8158 підписників. Оновлюється вона рідко, проте контент її корисний. А от на різноманітних сайтах вдосталь і негативних відгуків. Мають власний ютуб-канал на 366 підписників, на ньому опубліковані здебільшого огляди на товари. Власного додатку немає.

Найупізнаваніший – “Sezon.com.ua”, та не найкращий

Кількість відвідувань інтернет-магазину “Sezon.com.ua” з червня по серпень 2020 року: 180,4 тис.

Органічний пошук: 24,06% заходів.

Прямий трафік: 25,13% заходів.

Інтернет-магазин товарів для дачі, дому, саду і городу “Sezon.com.ua” має найвищий відносний показник заходів за прямою адресою, що свідчить про високий рівень впізнаваності бренду. “Sezon.com.ua” спеціалізується на різноманітних товарах для облаштунку дач, городу, будинку. Тут також можна придбати зерна, саджанці та засоби для захисту і добрива. Вибір товарів у них непоганий, проте є велика кількість позицій, які відсутні у наявності у цього магазину.

Постійно вилітає реклама, що блокує усе вікно сайту і вимагає її закривати.  Перекладу на українську мову у цього сайту немає. Є розділ блоги, він був якісно пропрацьований, але починаючи з 2017 року не оновлюється.   

Самовивіз доступний лише з Одеси. Що до інших міст, то інтернет-магазин працює зі службами доставки “Нова Пошта”, “Міст Експрес” та “ІнТайм”. У всіх випадках доставка платна і розраховується з огляду на об’єм, вагу і відстані, на яку треба буде їхати вашому замовленню.

Власних сторінок у соцмережах та на Ютуб немає, як і додатків для смартфонів. Відгуків про цей магазин на його ж сайті немає. 

“Аптека садівника” потужно просуває свій бренд через соцмережі

Кількість відвідувань інтернет-магазину “Аптека садівника” з червня по серпень 2020 року: 185,3 тис.

Органічний пошук: 15,06% заходів.

Прямий трафік: 17,09% заходів.

Аптека садівника”  - це єдиний інтернет-магазин у якого є лише українська мова користування. Специфіка цього магазину полягає у тому, що він займається товарами для захисту і лікування рослин. Тут ви знайдете інсектициди, протруйники, фунгіциди, стимулятори росту та багато іншого. Вибір товарів не найбільший, проте всі є у наявності. Насіння тут не продають. Є блог поділений на кілька тематик. Відгуки на сайті відсутні. 

Має потужну сторінку у Фейсбуці на 112 516 підписників! Вона жива, регулярно оновлюється, має безліч коментарів. Мають багато відгуків, всі позитивні. Є у “Аптеки садівника” і свій канал на Ютуб. Відео там небагато, а кількість підписників 852 користувача. Деякі відео набрали по кілька сотень тисяч переглядів, контент там якісний. Єдине що у них відсутнє, то це додатки для смартфонів.   

“Агроексперт Трейд” – гарний вибір для великих фермерських господарств

Кількість відвідувань інтернет-магазину “Агроексперт Трейд” з червня по серпень 2020 року: 228,1 тис.

Органічний пошук: 84,83% заходів.

Прямий трафік: 8,75% заходів.

Агроексперт Трейд” позиціонує себе як магазин для великих фермерських господарств. Тут продають насіння одразу тоннами. Вибір товарів величезний: є насіння практично усіх видів культур і у великій кількості варіацій. Представлений великий асортимент товарів для захисту рослин і мікродобрив, їх можна замовляти у роздріб. 

В режимі онлайн на сайті працює агроном-консультант, який оперативно реагує на ваші запитання та надає відповіді. Є великий розділ блогів, який називається агростатті. В ньому зібрана велика кількість матеріалів. У розділі відгуків дуже багато записів, там користувачі діляться враженням від обраних ними товарів. Доставка платна через “Нову Пошту”, є і інші варіанти. Єдиний недолік сайту – розміщеність на ньому великої кількості елементів, що іноді непросто для сприйняття. 

При усій своїй потужності сайту мають слабку сторінку у Фейсбуці. Всього на 166 підписників. Активність там низька і немає розділу відгуків. Додатки для смартфонів також відсутні. Проте є досить таки потужний канал на Ютуб з великою кількістю публікацій. Хоча і кількість переглядів на відео там як правило невелика.  

“Vse Roste” має один із найширших асортиментів

Кількість відвідувань інтернет-магазину “Vse Roste” з червня по серпень 2020 року: 246,6 тис.

Органічний пошук: 56,39% заходів.

Прямий трафік: 17,91% заходів.

Інтернет-магазин “Vse Roste” має цікавий асортимент: можна придбати міцелій грибів та саджанці рослин і квітів. Є гарний вибір товарів для захисту та один із найбільших асортиментів насіння овочевих культур – можна придбати навіть насіння тютюну! Сам сайт зроблено досить таки мінімалістично, з ним приємно працювати. Є якісний розділ блогів з величезною кількістю матеріалів. 

Доставка здійснюється “Новою Поштою” та “Укрпоштою”, замовлення на вартість від 500 гривень по доставці безкоштовні, а адресна доставка безкоштовна починаючи з 1000 гривень. Терміни доставки від 1 до 3 днів.

“Vse Roste” є потужна сторінка у соцмережі Фейсбук, на яку підписані 9 843 людини. Наповнення сторінки постійно оновлюється. На цій же сторінці є велика кількість відгуків. З відвідувачами сторінки може спілкуватись бот. Є маленький ютуб-канал. А от власних додатків також немає.

“Аграрії разом” - проект сповнений перспектив і ідей

Кількість відвідувань інтернет-магазину “Аграрії разом” з червня по серпень 2020 року: 321,7 тис.

Органічний пошук: 46,99% заходів.

Прямий трафік: 7,82% заходів.

Інформаційно-аналітична система “Аграрії разом” - це дещо незвичне серед усього топ-10. Цей продукт є в першу чергу новинно-інформаційним ресурсом, а не інтернет-магазином. Для користувача, який хоче брати максимум від продукту це добре. Сайт пропонує не лише товари, але і інформацію.

Має набридаючу рекламу, яка перекриває все робоче вікно і просить вас підписатись на Фейсбук-сторінку «Аграрії разом». До того ж і сам дизайн не робить життя пересічного відвідувача легшим, розібратись у ньому складно. Із недоліків: різномаїття товарів - воно тут одне з найслабших. 

Цікаво, що є функція дошки оголошень, де користувачі можуть запропонувати свій товар. Проте на даному етапі вона ще не популярна. На сторінці у Фейсбук всього 1 804 підписника. Відгуків немає, активність низька. І це не дивлячись на те, що вона регулярно оновлюється. Каналу на Ютуб немає. Не дивлячись на недоліки, в теорії, це дуже перспективний продукт з власними хорошими ідеями. Власних додатків для смартфонів вони не мають. Відгуків про нього віднайти не вдалось.

Ще один генератор новин з можливістю для продажу товарів

Кількість відвідувань інтернет-магазину “SuperAgronom.com” з червня по серпень 2020 року: 364,1 тис.

Органічний пошук: 84,44% заходів.

Прямий трафік: 12,08% заходів.

SuperAgronom.com” також не є інтернет-магазином. Але у ньому є можливість придбати пестициди, насіння та добрива. У цього ресурсу потужна стрічка новин, яка дає йому величезні показники органічного пошуку. 

Асортимент тут просто величезний, мабуть найбільший серед усіх магазинів, що є у нашому огляді. Проте на велику кількість із них не вказано вартість, навіть не зрозуміло чи є ці товари у наявності. Інструментів для зворотнього зв’язку немає.

Що до соцмереж, то  SuperAgronom має  потужну сторінку у Фейсбуці на 10 431 підписників. Вона постійно оновлюється, проте не дуже активна, як для такої кількості підписників. Розділу відгуків у неї немає а ні на сторінці у ФБ, а ні на сайті. А от ютуб-канал у них найпотужніший – 3,61 тисячі підписників зі стабільно високими показниками кількості переглядів. Власні додатки відсутні.

“Agrolife” якісний інтернет-магазин з великим трафіком і без стрічки новин

Кількість відвідувань інтернет-магазину “Agrolife” з червня по серпень 2020 року: 392,6 тис.

Органічний пошук: 43,49% заходів.

Прямий трафік: 14,58% заходів.

Інтернет-супермаркет “Agrolife” має російську мову користування. Каталог представлених ними товарів величезний: зерна овочів, дрібна розфасовка, зерна квітів, газонна трава, субстрати і горщики, поливи, засоби захисту, біопрепарати і різноманітні види техніки. Це своєрідний Епіцентр у світі магазинів для аграріїв і любителів садоводів. Вибір товарів величезний, таких що немає у наявності практично не зустрічаються. І сам сайт досить таки комфортний для роботи.

Є безкоштовна лінія для зв’язку з клієнтами. Доставка платна, здійснюється “Новою Поштою”, “Meest Express”, “Делівері” та “Укрпоштою”. На замовлення на суму від 1500 гривень доставка безкоштовна. Є якісний розділ блогів. У ньому багато цікавої інформації. Також є система бонусів.

У “Agrolife” потужна сторінка у Фейсбуці, має 17 439 людей. Сторінка постійно оновлюється, вона відносно активна. Є величезна кількість відгуків. Практично всі позитивні. Але можна зустріти і кілька негативних. Також у них потужний ютуб-канал на 10,3 тисячі підписників. Там зібрана велика кількість цікавих і пізнавальних відео. Мобільних додатків у них немає.

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.


AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх