Точний розподіл добрив навіть на схилах з ZA-V

Точний розподіл добрив навіть на схилах з ZA-V


Однорідні посіви на схилах

Точний розподіл добрив по всій робочій ширині є основою для однорідних посівів, ефективного управління ресурсами та використання всього потенціалу врожайності. Для сучасної техніки це не становить жодних проблем на рівнинних ділянках. На крутих схилах же рельєф істотно впливає на розподіл добрив. Для протидії цьому ефекту AMAZONE пропонує для розподільників добрив ZA-V простий, але водночас ефективний комплект для розподілу на схилах.

Нескладне спеціальне обладнання з високою ефективністю

Траєкторія частинок добрив на рівнинних ділянках точно визначена. Після відкриття шиберних заслінок гранули при вільному падінні потрапляє на певну точку розподільного диска. Розподільні лопатки пришвидшують їх рух, після чого добрива розподіляються поверхнею.

Працюючи на схилах можливі кілька сценаріїв розподілу. Як при підйомі, так і на спуску формуються інші картини розподілу, ніж під час роботи на рівнинних ділянках. Те ж стосується і розподілу впоперек схилу. За таких умов формуються змінені точки подачі матеріалу. Тоді як на рівнинних ділянках добрива падають на розподільчий диск під прямим кутом, точка подачі на крутих схилах зміщується, що в свою чергу безпосередньо впливає на картину розподілу. Завдяки комплекту для розподілу на схилах шлях добрив до диска триває довше (схема 2), що значно мінімізує ефект схилу.

Комплект пропонується не тільки для нових машин. Ним можна дооснастити розподільники добрив ZA-V, що вже експлуатуються.

Об'єктивні економічні та екологічні переваги

Поперечний розподіл добрив може бути оптимізований на схилах завдяки простому спеціальному обладнанню. Використання комплекту для розподілу на схилах особливо покращує дальність викиду та поперечний розподіл добрив. Як показав масштабний польовий дослід компанії InnovationsFarm з Австрії, з комплектом для розподілу на схилах можна оптимізувати поперечний розподіл добрив на крутих схилах мінімум на 5% коефіцієнта варіації. Це було доведено як при обробці впоперек схилу, так і при внесенні добрив на підйомі та спуску. Поряд з економічними аспектами, це також має важливі екологічні переваги для навколишнього середовища.

Рівномірний розподіл добрив на крутих схилах є особливим викликом для техніки. AMAZONE пропонує для розподільників добрив ZA-V простий, але водночас ефективний комплект для розподілу на схилах.

Схема 1: При розподілі на рівнинних ділянках точка подачі встановлюється з високою точністю. Після вільного падіння добрива потрапляють на диск, на попередньо визначене місце. Комплект для розподілу на схилах робить шлях добрив до диска довшим.

Просте спеціальне оснащення сприяє суттєвій оптимізації поперечного розподілу добрив на схилах. Помилки при обробці скорочуються та формуються однорідні посіви. Таким чином, можна повністю використати весь потенціал урожайності та зберегти довкілля.

Комплект для розподілу на схилах встановлюється під вихідним отвором ZA-V. Навіть на схилах ламелі поступово спрямовують добрива до розподільних лопаток. Можливе дооснащення розподільників добрив ZA-V комплектом для розподілу на схилах.

Схема 2: Комплект для розподілу на схилах забезпечує правильний розподіл добрив всією шириною захоплення як на бічному схилі (ліворуч), так і при внесенні добрив на підйомі та спуску (праворуч).
Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.

AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх