Точне обприскування, або як контролювати кожну краплю в полі за будь-яких умов, навіть в період війни

13 апреля 2022 в 11:00

4059

Точне обприскування, або як контролювати кожну краплю в полі за будь-яких умов, навіть в період війни

Слава Україні! Слава ЗСУ! Героям слава!


Компанія “Спрей Агро” активно працює. Кожен має бути в тому місці, де він найбільш ефективний та продуктивний, у кожного має бути свій фронт. Дякуючи всім силам, наші ЗСУ відмінно справляються зі своїми задачами разом із урядом України. А ми намагаємося так само вправно виконувати те, в чому розуміємося найкраще та допомагати українським фермерам у цей нелегкий час.

Посівній бути! В період війни ми підтримуємо та допомагаємо аграріям задля максимального отримання врожаю.

Ми йдемо назустріч нашим колегам, партнерам та клієнтам.

Сервіс компанії “Спрей Агро” допомагає усунути несправність техніки та, якщо можливо, не купляти нову, бо це не на часі. Наші хлопці їздять по всій Україні, надають консультації, спілкуються, ремонтують, надають сервісні послуги.

Менеджери консультують клієнтів та своєчасно обробляють заявки, кожна година має значення.

Комірники кожного дня відправляють запчастини. Отже, все налагоджено, ми підтримуємо один одного.

Разом до перемоги! ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!

Автоматизована система обприскування DynaJet

Хочемо звернути вашу увагу на наш бестселлер DynaJet, який точно стане у пригоді наразі та допоможе з посівною.

Повністю автоматизована система обприскування DynaJet, що встановлюється на абсолютно кожний обприскувач, стала справжньою новинкою-бестселлером на українському ринку. Надсучасний продукт, аналогу якого немає в Україні, вже представлений в портфелі компанії “Спрей Агро”.

Повністю автоматизована система обприскування DynaJet має в основі технологію ШІМ (широтно-імпульсна модуляція).

DynaJet: 20 вмикань розпилювачів щосекунди

Використовуючи широтно-імпульсну модуляцію (ШІМ) з індивідуальним відмиканням соленоїдів, DynaJet вмикає та вимикає розпилювачі 20 разів щосекунди (20 Hz). Подібно до заміни розпилювачів за розміром на ходу, змінюючи кількість увімкненого часу роботи розпилювача, DynaJet змінює потік незалежно від тиску для забезпечення високоякісного обприскування.

Технологія форсунок розпилювача із системою широтно-імпульсної модуляції (PWM) присутня в сільськогосподарській промисловості протягом багатьох років. Ці системи можуть підтримувати тиск у міру зміни швидкості, регулюючи робочий цикл соленоїда, дозволяючи більшій чи меншій кількості продукту витікати.

Основні переваги системи обприскування DynaJet

 1. Компенсація при поворотах

При звичайному обприскуванні на деяких ділянках поля відбувається надмірне та недостатнє внесення: у внутрішньому радіусі розвороту норма внесення більша, ніж у зовнішньому за рахунок різниці кутових швидкостей.

Із компенсацією на поворотах від DynaJet фермер точно отримує:

 • Встановлену норму внесення по всій ширині штанги обприскувача
 • Рівномірне і постійне покриття по всьому полю

 1. Індивідуальний контроль відключення кожного розпилювача

При використанні звичайного обприскувача існує контроль перекриття за допомогоюпосекційноговідключення. Із системою DynaJet фермер отримує індивідуальне вмикання/вимикання розпилювачів, що суттєво зменшує загальну площу перекриттів при проходах обприскувача та заощаджує гроші на ЗЗР/добрива. Можна досягати 20% економії робочого розчину. 

 1. Змінні норми виливу на одній штанзі обприскувача (Диференційне внесення)
 • Штангу можна поділити до 15 секцій і налаштовувати індивідуальні норми виливу по кожній із них. Наприклад, маємо справу зі штангою 24 м: кожні 1,5 м можна налаштувати різну норму виливу відповідно до завантажених карт припису (технологічних карт) по данному полю
 • DynaJet дає можливість мати до 15 норм витрат на одній штанзі. Фермер отримує ще більше точності

Отже, кожен агровиробник зможе задавати норми виливу на різних ділянках та контролювати їх по кожному полю.

 1. Цільове внесення (Вибіркове обприскування)

Зі звичайними системами внесення робочий розчин отримують як бур’яни, так і культура. DynaJet дозволяє інтегруватися з інтелектуальними сенсорами, які ідентифікують бур’яни та вносять розчин лише на них або збільшують його витрату, натомість зменшуючи вилив на культуру.

Що це дає фермеру?

 • суттєве зниження пестицидного навантаження
 • цільове внесення робочого розчину
 • заощадження на розчині
 1. Управління та контроль розміру краплі

DynaJet регулює розмір краплі й швидкість витрати розчину, не впливаючи на тиск. Навіть при зміні умов і швидкості руху обприскувача, DynaJet зберігає тиск і розмір краплі в заданих параметрах. DynaJet також пропонує широкий діапазон режимів витрати потоку в порівнянні зі звичайними розпилювачами.

DynaJet є першою ШІМ-системою, затвердженою JKI (Julius Kuehn-Institut), Федеральним дослідницьким центром вивчення рослин у Німеччині.

Зауважимо, що повністю автоматизована система DynaJet може встановлюватися на всі типи обприскувачів: причіпні й самохідні, із передньою чи задньою штангою, на нові та старі моделі.

Якщо ви хочете дізнатися більше про надсучасну автоматизовану систему або проконсультуватися із нашими менеджерами, телефонуйте 050 41 99 788 або 098 59 01 396.

Для довідки: Компанія “Спрей Агро” була заснована в 2011 році. Успішно продовжує та розширює свій бізнес до сьогодні і має амбіційні цілі на майбутнє!

Компанія спеціалізується на вдосконаленні та автоматизації агробізнесу, що являє собою компоненти та комплектуючі для приготування, транспортування і максимально точного та ефективного внесення ЗЗР або рідких добрив. Також, одним із популярних напрямків серед клієнтів “Спрей Агро” є індивідуальні проєкти з виготовлення змішувачів маточного розчину, послуги з ремонту та модернізації причепних та самохідних обприскувачів, переобладнання сівалок та іншої ґрунтообробної техніки під внесення стартових та комплексних добрив.

“Спрей Агро” є офіційним імпортером провідних світових виробників: TeeJet, Hypro, Banjo, Comet, Geoline, Benzi & Di Terlizzi, Polmac та інших.

Компанія має велику кількість позитивних відгуків за реалізовані проєкти, починаючи від маленьких господарств, закінчуючи великими агрохолдингами. Тут цінують кожного, хто звертається до компанії, оскільки без підготовки та модернізації техпарку жодні інновації впроваджувати в господарстві неможливо.

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.

AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх