Технологія точного обприскування зі штучним інтелектом скорочує використання гербіцидів на 78%

23 октября 2021 в 11:00

2348

Технологія точного обприскування зі штучним інтелектом скорочує використання гербіцидів на 78%

Ізраїльська компанія Greeneye Technology комерційно запустила свою технологію точного обприскування з підтримкою штучного інтелекту. Компанія стверджує, що їхня технологія дозволяє скоротити використання гербіцидів на 78% і знизити витрати на 50%.


Компанія Greeneye Technology за допомогою технології штучного інтелекту може виявляти та обприскувати бур’яни серед культур (зелений на зеленому) з точністю 95,7%. Система розроблена для легкої інтеграції в комерційні обприскувачі будь-якої марки або розміру. Фермеру не потрібно більше інвестувати в нові обприскувачі. Це також гарантує, що точне обприскування може виконуватися з тією ж швидкістю руху, що й широковельне – 20 км/год.

Швидке виявлення і класифікація бур'янів

Greeneye використовує комбінацію обладнання та глибокого машинного навчання для прийняття інтелектуальних рішень по боротьбі з бур'янами в режимі реального часу на місцях. Камери, встановлені безпосередньо на обприскувачі, знімають зображення зі швидкістю 40 кадрів в секунду, що дозволяє швидко виявляти і класифікувати бур'яни різного виду. Використовуючи власний набір даних і алгоритми Greeneye, система миттєво обчислює необхідну кількість гербіциду і розпорошує його прямо на бур'яни, не зачіпаючи прилеглі посіви.

Також за посиланням читайте більше про нові технології проти бур'янів

Функція подвійного розпилення

Ще однією перевагою цієї технології є функція подвійного обприскування, яка дозволяє фермерам вносити залишкові гербіциди на основі розкиду, одночасно застосовуючи залишкові гербіциди саме на бур'янах. Сьогодні фермери змішують разом залишкові гербіциди і розпилюють їх з однієї форсунки, таким чином використовуючи набагато більше гербіцидів, ніж необхідно. Система подвійного обприскування вирішує цю проблему, дозволяючи фермерам економити свої витрати. 

Джерело: Future Farming

Цікавитесь новими технологіями, які дозволяють заощаджувати кошти й підвищувати ефективність агровиробництва, тоді Вступайте до Агро Інноваційного Клубу! 

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.

AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх