SmartFarming та EOS CropMonitoring оголосили про початок співпраці

20 августа 2019 в 11:00

2455

SmartFarming та EOS CropMonitoring оголосили про початок співпраці

EOS Crop Monitoring та SmartFarming вирішили об’єднатись для поширення технологій точного землеробства в Україні.


EOS Crop Monitoring — міжнародна компанія, яка розробила інноваційне рішення для моніторингу стану посівів за допомогою супутникових даних, оголосила про партнерство зі SmartFarming, яка надає комплекс рішень у  сфері консалтингу, інтеграції та створення власних AgTech продуктів.

Разом вони планують втілити низку спільних проектів, що мають на меті збільшити поширення передових технологій у вітчизняному АПК. Задля цього EOS Crop Monitoring поєднала інтегровані бази даних посівних територій, отриманих з землі та орбітальних супутників, із потужним аналітичним рішенням на базі штучного інтелекту та машинного навчання.

Сьогодні аграрна промисловість активно модернізується. Очікується, що у 2023 році ринок технологій точного землеробства досягне капіталізації у розмірі 10 млрд доларів США. Цей тренд стосується й України. Виведення українського агросектору на якісно новий рівень —  це саме те завдання, яке вирішують SmartFarming та EOS Crop Monitoring.

Завдяки продукту будь-який учасник аграрного ринку (включно з трейдерами, виробниками та страхувальниками) може отримати величезний масив інформації про будь-яке поле і використовувати його при створенні обґрунтованого бізнес-прогнозу.

В умовах невисокого рівня проникнення інновацій, Україна все одно обіймає перші позиції у багатьох експортних секторах світового аграрного ринку. Навіть за найменш оптимістичних прогнозів, новітні рішення у цій сфері помножать ефективність виробництва і максимізують потенціал країни,

говорить Олександр Сакаль, директор з розвитку бізнесу EOS Crop Monitoring.

Широка доступність технологій космічного моніторингу – це перший крок для переходу на світові практики точного землеробства, які значно оптимізують догляд за рослинами та виведуть Україну на сучасний рівень технологізації. 

Інформація про кожне поле, стан посівів, якість проведення операцій, метеоумови, роботу техніки і т.д, дозволяє спеціалістам ухвалювати раціональні рішення, підтверджені даними. Це принцип Data Driven Decisions – кожне рішення впливає на досягнення кінцевої цілі агробізнесу – максимізації прибутку

— говорить Назар Малиняк, СЕО SmartFarming.

Навіть сьогодні введення технологій точного землеробства в межах України покриває інвестиції всього за один рік. У випадках базового переходу, рівень економічного зростання буде складати 7-10%, а у разі повного переобладнання може перевищити 50%.

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.


AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх