SmartFarming – офіційний дилер Precision Planting в Україні

22 января 2020 в 14:37

4079

SmartFarming – офіційний дилер Precision Planting в Україні

Український інтегратор технологій точного землеробства компанія SmartFarming, стала офіційним дилером виробника обладнання для сівалок точного висіву Precision Planting.


Найважливіша операція на полі це посів. Саме при посіві ми закладаємо максимальний потенціал культур, за утримання якого боремось протягом сезону з допомогою усіх наступних технологічних операцій – від внесення добрив до засобів захисту рослин добрив та ЗЗР.

Ми як інтегратор технологій не можемо напряму вплинути на насіння, що використовують аграрії чи на їх можливість якісно дотримуватись агрохімічних технологій. Проте ми можемо запропонувати рішення, що значно підвищать продуктивність роботи їх сівалок.

Precision Planting – це об’єктивний і беззаперечний лідер ринку в підвищенні ефективності посіву. Компанія не виробляє сівалки, але в неї штат інженерів більше ніж у будь-якого виробника сівалок, не виробляє посівний матеріал, але її агрономи роблять найглибший та найцікавіший R&D щодо факторів, які впливають на якість посіву.

У SmartFarming є чітка стратегія розвитку співпраці на найближчі чотири роки. Ми бачимо величезний потенціал використання продуктів Precision Planting для наших клієнтів,

Артем Бєлєнков, засновник SmartFarming.

Precision Planting активно інвестує у розвиток бізнесу на багатьох міжнародних ринках, але у Європі саме Україна має найбільший потенціал розвитку. Ми впевнені, що саме навчання споживачів через розгалужену мережу дилерів дасть змогу найкраще реалізувати потенціал ринку.

Ми бачимо у SmartFarming амбіційну команду, драйв, нові ідеї, а також бажання вкладати багато зусиль у навчання агровиробників,

Сергій Демко, регіональний менеджер Precision Planting у Східній Європі.

Основне завдання технологій Precision Planting для забезпечення ефективності посіву – це досягнення рівномірності проростання сходів, уникнення двійників та пропусків, дотримання відстані насінин в рядку та норми висіву. Для цього було створено такі продукти як – DeltaForce, Keeton SeedFirmer, Furrow Force, vSet, SpeedTube, vDrive, 20|20, WaveVision, YieldSense. Декілька років тому компанія Precision Planting запустила продуктову лінійку для внесення рідких добрив при посіві для забезпечення якісного живлення рослини на початковому етапі її розвитку. Було створено такі продукти як FurrowJet, vApplyHD та Conceal. 

Встановлювати обладнання Precision Planting можна на сівалки таких брендів як CaseIH, AGCO, John Deere, Kinze та Monosem. В даний час компанія активно працює над адаптацією своїх продуктів для сівалок багатьох інших виробників, і на деяких з них вже сьогодні можливо використовувати окремі рішення та агрегати в залежності від типу рами та висівних апаратів.

Precision Planting – це технологія, цінність та окупність якої дуже легко донести агровиробникам. Досить просто приїхати на поле після сходів рослин та показати їх якість та рівномірність.

Після збору врожаю та підрахунку різниці у врожайності питання знімаються – за минулий рік наші Клієнти отримали приріст врожайності від +5% до +15% на кукурудзі та соняшнику. Переобладнання сівалок окупилось швидше, ніж за один сезон,

Вадим Остапенко, партнер компанії SmartFarming.

Про SmartFarming

SmartFarming є комплексним інтегратором технологій у рослинництві. Компанія надає повний спектр послуг, що сприяють впровадженню елементів точного землеробства – інтеграція обладнання, аналіз даних з систем точного землеробства та навчання персоналу. Загальний розмір земельного банку Клієнтів SmartFarming перевищує 5 млн. га.

Експерти SmartFarming обробили понад 2 000 000 га картографічних матеріалів з дронів та супутників та реалізували проекти з впровадження систем точного землеробства на понад 500 000 га.

SmartFarming є резидентом Unit.City – першого в Україні інноваційного парку для технологічних компаній.

Про Precision Planting

Precision Planting є провідним постачальником практичних та ефективних технологій точного землеробства. Заснована в США, компанія Precision Planting фокусується на розробці розумних продуктів, які покращують посів, внесення рідких добрив та збирання врожаю. Компанія також відома своїм унікальним та перевіреним підходом до вирішення нагальних агрономічних проблем з якими стикаються всі фермери та надання практичних освітніх ресурсів для вдосконалення посіву.

Precision Planting відрізняється від інших технологічних компаній тим, що вона максимізує продуктивність наявної техніки та обладнання у агровиробників. Адаптація продуктів компанії для агровиробників є простою, економлячи їх час і гроші. Нові технології від Precision Planting дозволяють скористатися даними, що збираються під час кожного проходу техніки на полі, від посіву до збору врожаю, і використовувати ці дані для збільшення урожайності та прибутку з кожного гектару.

У 2018 році компанія Precision Planting відкрила Інститут точних технологій (PTI) в Понтіаку, штат Іллінойс, агрономічний дослідний майданчик площею 80 гектарів, де фермери можуть ознайомитись івипробувати технології та продукцію Precision Planting в реальних умовах.

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.


AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх