Школа операторів агродронів: Carefield провела навчання для соціально вразливих категорій

22 января в 10:14

1994


Воєнні реалії вимагають привернення уваги до змін на ринку праці України. Одним із способів його активізації є створення робочих місць для, зокрема, соціально вразливих категорій населення: жінок, ветеранів війни, людей з інвалідністю, ВПО та ін.. Із цією метою Програма USAID АГРО спільно з компанією Carefield ініціювали пілотний проєкт із навчання операторів агродронів.

У межах нього було проведено навчання та стажування восьми представників вразливих категорій населення, серед яких – троє жінок, чотири учасники бойових дій та особа з інвалідністю.

За організацію процесу навчання відповідали спеціалісти компанії Carefield, які активно консультують  майбутніх операторів агродронів та фермерів щодо впровадження та використання дронів у агросфері.

Для мене навчання стало справжнім відкриттям. Маючи агрономічну освіту та розпочавши працювати в агросфері, я вирішила випробувати себе в новому напрямі. Вражена тим, наскільки цей курс був цікавим та ефективним. Рада також тому, що жінки мали змогу нарівні з чоловіками працювати та розвиватися в цій інноваційній галузі. Це був чудовий шлях розвитку та відкриття нових можливостей,

ділиться своїми враженнями від його проходження учасниця курсу Анна Равенко

Завдяки ефективному навчанню та практичному стажуванню оператори отримали високий рівень підготовки та кваліфікаційний сертифікат. Це не тільки підвищує їхні шанси на ринку праці, але й забезпечує сільське господарство висококваліфікованими кадрами, які зможуть впроваджувати інновації та оптимізувати процеси господарювання. В Україні, яка є однією з найбільших аграрних держав у Європі, професія пілотів агродронів має неймовірний потенціал для розвитку.




 

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.


AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх