Щорічна конференція “Агроекономі(я)ка 2024”: сучасні тенденції та передові підходи у новому сезоні

29 января в 15:45

2513

Щорічна конференція “Агроекономі(я)ка 2024”: сучасні тенденції та передові підходи у новому сезоні

25 січня у місті Вінниця відбулася щорічна зимова конференція “Агроекономі(я)ка 2024”, яку команда Aggeek організували спільно з ТОВ “Агрокомпанія”, ФГ Flora A.A. і компанією Frendt.


Учасники конференції представляли різноманітні галузі агробізнесу, представники понад 20 компаній ділилися своїм досвідом та поглядами на найактуальніші питання галузі, найгостріші теми та тренди сільського господарства. Зокрема, близько 200 фермерів знайшли спільну мову та змогли обговорити питання, що цікавили кожного. 

Конференція охопила широкий спектр питань, починаючи від тенденцій в овочівництві, зернових, енергетичних і покривних культурах та закінчуючи грантовими можливостями для аграріїв. Запитання фінансування, ґрунтообробної техніки, вирощування конопель, та застосування засобів захисту рослин також стали предметом інтенсивних обговорень.

Реперним питанням щорічного заходу цьогоріч було “Як зекономити, щоб не втратити економіку?”. Понад 20 українських агроекспертів розповіли й продемонстрували практичну і теоретичну складову ефективних технологій різних культур. Обговорили останні тренди, інноваційні технології, які реально збільшують дохід аграріїв, оптимізують витрати, підвищують ефективність ведення бізнесу. Учасники ділилися своїми стратегіями та найкращими практиками для забезпечення стабільного розвитку та уникнення економічних втрат.

Партнерами конференції стали: ТОВ “Агрокомпанія”, FRENDT, Smart Crops, Агрохімічні технології, Agrokalina, ORGANIC-D, KMZ Industries, Lidea, АСТРА, BAS, BEDNAR, AGRORESURS, OTP BANK, OKKO GROUP, Агрохімічні технології, БТУ-Центр, ТОВ “НВП “Агро Ритм”, Farmet, ПАТ ”Страхова компанія ”Універсальна”, “Промавтоматика Вінниця”, TRIDAAGRO, HARVEST CENTER, GREEN FUTURE, Great plains Ukraine, Асоціація “Дунайська соя”, A.TOM

"Aгроекономі(я)ка" 2024 виявилася успішною платформою для спільного обговорення викликів та можливостей українського агробізнесу. Захід дав можливість поглянути на індустрію з різних точок зору та сприяв налагодженню важливих зв'язків у галузі.

Відвідувачі отримали не лише теоретичні, але й практичні знання, які потім можуть застосовувати на власних господарствах.

AGGEEK — команда журналістів, редакторів та дизайнерів, які роблять корисний, сучасний, цікавий та просто гарний контент про сільське господарство, а також професійно організують ваш захід. Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.


AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх