Що впливає на якість внесення десикантів?

30 августа 2022 в 11:00

5173

Що впливає на якість внесення десикантів?


Основна вимога до ефективного внесення десиканта — щільний розпил з великою кількістю крапель. Цим вимогам найбільше відповідає крапля середнього й дрібного розмірів.

Якщо на розпилювачах залишаються сторонні об’єкти чи відкладення, то при їхньому наступному використанні обприскування може бути менш точним, і вони будуть пошкоджені.

На більшості обприскувачів для десикантів використовують щілинні розпилювачі, які призначені саме для цього типу внесення.Їх отвори найчастіше закупорюються не очищеною водою. Якщо таке трапляється, розпилювач перестає функціонувати належним чином.

Маючи великий досвід у продажі запчастин, переобладнанні техніки, та очищенні розпилювачів, компанія Спрей Агро вирішила запропонувати покрокову інструкцію, щодо очищення розпилювачів та підвищення ефективності десикації. Звісно, розпилювачі потрібно регулярно замочувати та очищувати рештки вручну за допомогою спеціальної щітки.

Як очистити рештки вручну

Надягнути рукавички, зняти всі розпилювачі, гумові прокладки й перехідники з обприскувача.

Покласти їх у великий пластиковий бак, залити теплою водою. Залишити відмокати.

Злити воду з бака, зважаючи на те, що в промивній воді міститиметься пестицидний осад.

Вдруге залийте бак розчином того самого промислового мийного засобу, що використовується для миття обприскувача.

За допомогою спеціальної щітки очистіть ковпачки, прокладки й розпилювачі від будь-яких відкладень. Деякі насадки можна відкрити й дістатися до камери змішування, що полегшить процес очищення.

Одразу після обробки щіткою, залиште всі запчастини відмокати у мийному розчині.

Злийте розчин із залишками пестицидів, промийте компоненти водою, зберіть насадки.

Готово. Точно!

Потрібно обов’язково дотримуватись регулярної чистоти вашого обладнання, та особливо приділяти увагу та час розпилювачам, оскільки саме вони впливають на ефективність процесу обприскування та оптимізацію ваших часових і грошових ресурсів.

Поради по підбору розпилювачів для десикації від Спрей Агро

Практично всі десиканти — контактної дії, тобто вони не проникають всередину рослин, не впливаючи на якісні показники продукції.

З десикацією польових культур наземним способом прекрасно справляються розпилювачі TTJ60 – більш докладніше тут

Для десикації картоплі, цибулі, буряка більше підійдуть розпилювачі TwinJet (DGTJ60). І ті, і інші мають широкі технічні можливості для якісного внесення десиканта.

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.

AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх