Що подарувати фермеру на Новий рік?

28 декабря 2018 в 17:53

826

Що подарувати фермеру на Новий рік?

Новорічні свята наближаються, а ви так і не надумали, що подарувати своєму товаришу, який займається сільським господарством? Ми підготували кілька варіантів подарунків для фермера, які йому точно сподобаються або будуть корисними.


Водонепроникні шкарпетки

Купуючи шкарпетки — ніколи не прогадаєш. Можливо, цей подарунок не відрізнятиметься оригінальністю, натомість він точно стане в пригоді вашому товаришу. А якщо це водонепроникні шкарпетки до колін та ще й з шерстяним відворотом  — то взагалі буде чудово. Вони точно збережуть ноги і в дощ, і в сніг.

Інший варіант — шкарпетки з фібри.

Форми для торта та льоду у вигляді трактора

John Deere випустив спеціальну силіконову форму для випічки або льоду, яка продається в офіційних магазинах бренду. Якщо ваш товариш полюбляє випікати кекси з муки власного виробництва — це буде гарний подарунок. Але якщо він ще той кулінар, то зможе хоча б готувати лід для улюблених напоїв.

Вигляд форми для торта. Джерело: fwi.co.uk.

Краватки та метелики з фермерськими візерунками

Краватка завжди знадобиться в господарстві. А якщо це краватка з тракторами, вівцями або кукурудзою — то взагалі шик і блиск. На ділову зустріч таку краще на вдягати, звісно, але для новорічної вечірки чи корпоративу — буде доречно.

Штампи для стейків

Класна ідея з західних країн. Це не просто дотепний, але й корисний подарунок — якщо штампи будуть позначати ступінь прожарювання м'яса, це дозволить уникнути непорозумінь на пікніку.  Наприклад, в деяких наборах йдуть штампи з написами: “з кров’ю”, “майже згорів”.

На фото маркований стейк. Джерело: fwi.co.uk.

Охолоджувач для вина

Є ще цікаві охолоджувачі вина у формі бурульки — їх потрібно просто потримати в морозильнику, а потім засунути в пляшку вина. Вино залишиться охолодженим протягом години. Не знаємо, наскільки це корисна штука, але оригінальна точно.

Винний охолоджувач від Corkcicle. Джерело: fwi.co.uk.

Різдвяні толстовки для фермерів

Здавалось би не надто оригінальний подарунок, хоча й корисний. Але дотепні зображення можуть зробити цей перезент дійсно цікавим. Це може бути тепла толстовка з написами на кшталт “Save water drink samogon” або просто з різдвяним візерунком, який натякає з натяком на агротематику.

Інший варіант — футболка з написами “be agro be cool” або “на поле надейся, а сам не плошай!”.

Джерело: latifundimag.com.

Подорож на вихідні

Якщо ж наведені вище подарунки здаються вам не солідними, тоді відправте свого друга десь відпочити на вихідні. Зимові свята — хороший час для відпочинку. Поїздка на вікенд в якесь цікаве місце стане дуже вчасним подарунком у цій порі.

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.


AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх