Що подарувати фермеру на Новий рік?

28 декабря 2018 в 17:53

5503

Що подарувати фермеру на Новий рік?

Новорічні свята наближаються, а ви не визначилися з подарунком для фермера? Ми підготували для вас кілька варіантів подарунків, які стануть йому у нагоді за оптимальними цінами.


Водонепроникні шкарпетки

Купуючи шкарпетки — ніколи не прогадаєш. Можливо, цей подарунок не відрізнятиметься оригінальністю, натомість він точно стане в пригоді вашому товаришу. А якщо це водонепроникні шкарпетки до колін та ще й з шерстяним відворотом  — то взагалі буде чудово. Вони точно збережуть ноги і в дощ, і в сніг. Придбати шкарпетки можна у  DexShell всього за 200 гривень.

ТDS-метр — вимірювач температури води

Переносний аналізатор TDS-метр (солемер TDS-3) призначений для вимірювання засоленості води ppm , а також і її температури. 

TDS-метр 3-ї моделі призначений для побутових і професійних цілей, прилад дозволяє вимірювати вміст солі і температури води в системах очищення. Дане рішення підходить для гідропонних ферм, акваріумів, басейнів, а також аналізу води в свердловинах і колодязях.

TDS-метр можна придбати в Rozetka, Citrus і т.п. Вартість TDS-метра сягає від 185 гривень і вище. 

Різдвяні толстовки для фермерів

Здавалось би не надто оригінальний подарунок, хоча й корисний. Дотепні зображення на одягу досі набирають популярності. Фермеру обов’язкового сподобається тепла толстовка з написами “Merry Christmas” або просто з різдвяним візерунком, який відповідає агротематиці. Придбати агротематичні футболки, кошти і т.п. можна на сайті Latifundimag за 650 гривень.

Аналізатор ґрунту

Аналізатор ґрунту агровиробнику знадобиться для вимірювання 4-х важливих параметрів при вирощуванні рослин в домашніх і садових умовах: кислотності pH, вологості, температури і інтенсивності освітлення.

Найкраще обирати прилад, який дозволить регулярно і оперативно проводити вимірювання параметрів ґрунту, а також моментально реагувати на зміни параметрів і тим самим підвищити врожайність культур. 

Чудовим подарунком для агровиробника буде аналізатор ґрунту на кшталт AMT-300, Rapitest, або ZD-05. Придбати прилади можна в інтернет-магазині. Вартість аналізаторів сягатиме від 400 гривень і вище.

Агротематичні книги

З книгою — ніколи не прогадаєш! Сьогодні існує безліч книг, в яких часто публіють поради, історії, тенденції та тренди, пов’язані з агросектором. Прочитати цікаву книгу, яка охоплюватиме окрему галузь, неодмінно стане в пригоді. Залишилось вияснити уподобання фермера і можна відвідати книжковий магазин. 

Наприклад, можна обрати книгу, яка належить до списку найпопулярніших книг за версією журнала Forbes: 

  • Джим Коллінз. Від доброго до великому. Чому одні компанії здійснюють прорив, а інші ні;
  • Уолтер Айзексон. Стів Джобс;
  • Джош Кауфман. Сам собі MBA. Самоосвіта на 100%;
  • Ів Піньє, Олександр Остервальдер. Побудова бізнес-моделей: стратегія іноваторів;
  • Гай Кавасакі. Стартап по Кавасакі. Перевірені методи початку будь-якої справи і т.д.

Квадрокоптер

Щоб визначити проблемні ділянки чи оцінити свої посіви, фермеру необхідно проводити моніторинг, саме для цього й знадобиться квадрокоптер. Тому такий подарунок точно не залишиться поза увагою.

Квадрокоптер може відзняти все поле, а отримані фото потім знадобляться для подальшої обробки. Однак, це достатньо дорогий подарунок. І дарувати його потрібно тільки тоді, якщо аграрій дійсно був чемним протягом року: сплачував усі податки або не стріляв у тих, хто крав кукурудзу. 

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.


AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх