Saga Robotics представила нового спеціалізованого робота Thorvald

4 января 2022 в 12:30

3525

Saga Robotics представила нового спеціалізованого робота Thorvald

Thorvald — це нова автономна роботизована платформа, яка сьогодні спеціалізується на боротьбі з борошнистою росою на суниці садовій за допомогою УФ-C-обробки та випромінювання.


За словами виробника, при розробці агрегату вдалося досягти повного контролю над патогеном протягом усього вегетаційного періоду. Новинка тестувалася відразу на двох профільних фермах у Великій Британії, а 2021 рік виявився по-справжньому переломним, оскільки зразки рослин були досліджені без слідів грибкового захворювання.

Робот провів УФ-обробку для захисту рослин суниці садової приблизно на 10,6 га землі в Clock House Farm й 2 га в Hugh Lowe Farm в Кенті з березня по жовтень 2021 року.

Розмір робота адаптується під потреби виробника. Наприклад, версія робота, що працює на виробництві садової суниці, має форму арки, що дозволяє йому проїжджати столами, повністю занурюючи рослини в УФ-С-випромінювання.

При цьому в Saga Robotics заявили, що продають не роботів, а їхню роботу. Компанія стягує фіксовану плату за гектар, яка включає роботу автономної машини на конкретному завданні.

Джерело: Future Farming

Матеріал став можливим завдяки підтримці Програми USAID з аграрного і сільського розвитку — АГРО.

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.


AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх