Розробники створили автономну зарядну станцію для цілодобового енергозабезпечення роботомашин

4 ноября 2020 в 13:39

1868

Джерело фото: Future Farming

Джерело фото: Future Farming

Французька компанія Naïo Technologies та німецький бренд Varta спільно працюють над створенням автономної переносної зарядної станції для роботів. Перший прототип буде представлений на виставці FIRA 2020.


Фахівці планують надати комплексні рішення, які дозволяють використовувати віддалену зарядну станцію без підключення до електромережі. Це стане можливим завдяки бездротовим регенеративним рішенням.

Робот автоматично прямує до зарядної станції

Коли у роботів закінчується заряд батареї, вони прямують до своєї зарядної станції. Розробники прагнуть надати фермерам можливість використовувати робота протягом 24 годин, не турбуючись про енергопостачання. Це буде великою перевагою, особливо в розпал сільськогосподарського сезону.

В першому будуть інтегровані батареї Varta в роботі Озі від компанії Naïo Technologies, призначений для садівників. Для перевірки цієї концепції були запущені два прототипи. За даними Naïo Technologies, робот зараз використовують понад 120 фермерів. Машина націлена на підвищення ефективності на 30%.

Також розробники займалися створенням сонячної зарядної станції, яку можна використовувати безпосередньо в полі. За їхніми словами, ці польові зарядні станції стануть першими в світі сільськогосподарської робототехніки.

Varta: Підвищення ефективності та продуктивності

Varta дозволить роботам працювати ефективніше, оскільки рішення по управлінню енергоживленням зробить зарядку швидшою, гнучкішою та набагато простішою, а вдосконалена технологія акумуляторів дозволить підвищити продуктивність.

Джерело: Future Farming

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.


AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх