Робот з системою штучного інтелекту, що здійснює моніторинг розвитку рослин

19 июля 2019 в 15:40

2791

Джерело:  China Daily

Джерело: China Daily

Китайська Академія сільськогосподарських наук Фуцзянь (FAAS) та компанія Fujian Newland Era Hi-Tech розробили агроробота. Завдяки датчикам, робот може пересуватись між рядами рослин у теплиці, збирати дані про культури і повертатись до контрольного пункту.


Сьогодні роботи на агропідприємствах слідують за заданими маршрутами і виконують фіксовані операції. Однак сільське господарство — це складна сфера, яка потребує роботів, що адаптовані для догляду рослин, худоби та аквакультур.

Щоб зробити робота багатофункціональним, технологи спільно розробили більш складну систему штучного інтелекту. Вони створили робота нового покоління, що є частиною проекту по створенню автономних ферм. Комп'ютерні алгоритми, а також обладнання для позиціонування, створення карт, проектування маршруту та уникнення перешкод — оптимізують середовища з урахуванням запилення, поливу рослин, нерівних доріг та інших природних факторів.

На даний момент робот успішно пройшов випробування на сумісність з технологією мобільного зв'язку 5G, що дозволяє комп’ютеру за допомогою алгоритмів штучного інтелекту більш ефективно аналізувати дані. 

Також читайте: ТОП-10 автономних роботів для сільського господарства

Робот може автоматично перевіряти ферми і збирати дані, а також визначати стан здоров'я рослин і вирішувати, чи потрібно впроваджувати заходи для боротьби зі шкідниками.

На голові робота розміщено дві камери по 5 мегапікселів на “очах” та дві камери 7 мегапікселів на “вухах”. На верхній частині голови і рота розміщені датчики швидкості вітру, рівня вуглекислого газу, вологості, температури та інші дані природного середовища.

Сьогодні цей робот є лише прототипом, тому розробники сподіваються залучити інвестиції для розробки універсальних роботів з біонічною рукою, які зможуть збирати фрукти.

У майбутньому інноватори планують створити оптимізовану модель розвитку рослин, щоб автоматично регулювати середовище їхньої вегетації. Це дозволить виявляти хвороби на ранній стадії та вчасно протидіяти шкідникам.

Ознайомитись з сучасними тенденціями розвитку ринку агророботів можна тут.

Джерело: chinadaily.com.cn

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.


AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх