Портативний пристрій, що оперативно виявляє паразитів у тварин

19 августа 2019 в 12:55

1728

Джерело фото: micronagritech.com

Джерело фото: micronagritech.com

Студенти з Дубаї розробили портативний пристрій Tástáil, який допомагає фермерам точно виявити наявність різних паразитів у худоби.


Прилад Tástáil дозволяє фермерам взяти пробу на віруси у тварин і аналізувати її просто на місці. Результат тестування агровиробник отримує за лічені хвилини. Цей метод не тільки повідомляє про стан здоров’я тварин, але й економить час і кошти на ветеринарні послуги та лікарські засоби. 

Щоб виявити хворобу у тварини, фермеру зазвичай необхідно надсилати зразки фекалій у лабораторію, а потім кілька днів чекати на результати. Упродовж цього невизначеного періоду більшість фермерів дають своїй худобі антимікробні препарати, навіть якщо такої потреби не має. За словами студентів, це лише сприяє підвищенню стійкості до антибіотиків у тварин.

Як працює дана технологія?

Портативний пристрій Tastail вже отримав визнання серед студентських робіт. Дана технологія пройшла фінальний раунд нагородження студентських стартапів Enterprise Ireland, а також стала переможцем конкурсу студентських робіт Bolton Trust і конкурсу NIBS Worldwide.

Джерело: siliconrepublic.com

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.


AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх