Польова подія “УКАБ Агротехнології” вкотре побила рекорд відвідуваності

31 июля 2020 в 17:30

2260

Польова подія “УКАБ Агротехнології” вкотре побила рекорд відвідуваності

29 липня 2020 року на потужностях HarvEast Holding (с. Ревне, Київська обл.) асоціація "Український клуб аграрного бізнесу" спільно з агенцією UCABevent провели найбільшу польову подію цього літа — "УКАБ Агротехнології". Подія стала наймасштабнішою з моменту запуску проекту УКАБ в 2017 році та зібрала більш ніж 2000 гостей та учасників.


Захід поєднав у собі демонстрацію техніки, тест-драйви авто, експрес-навчання та прикладні майстер-класи по вибору та впровадженню технологій точного землеробства, налаштуванню причіпної техніки.

На пленарній частині заходу усі бажаючі змогли приєднатися до обговорення кейсу "Climate Field View — сучасна платформа для сільського господарства" від менеджера з розвитку бізнесу Bayer Сергія Сичевського. Він розповів про Climate Fieldview — сучасну платформу для сільського господарства, яка була створена, щоб допомогти виробникам стабільно підвищувати продуктивність за допомогою цифрових інструментів. На гостей польової події чекав розіграш від компанії Bayer. Десять учасників стали володарями цінних подарунків.

На полі площею 60 га більше п`ятдесяти с/г агрегатів провідних світових брендів продемонстрували свою ефективність в дії. Випробовувались різні види сільськогосподарської техніки: зернозбиральні комбайни, перевантажувачі зерна, зерновози для збору ярого ячменю, агрегати для поверхневого обробітку ґрунту, сівалки для посіву озимих культур, самохідні та причіпні обприскувачі вітчизняних та іноземних виробників: CLAAS, Egritech, Massey Ferguson, Egritech, АІКО, KUHN, Техноторг, AGCO, Agrimatco, Great Plains, MZURI, Vaderstad, BEDNAR, AGROKALINA, Альбіон, ВФК, Agroresurs, Центр інновацій АСП, Полетехніка, Lozova Machinery, LEMKEN, Horsch, New Holland Agriculture, AMAZONE, CASE IH, Астра, AMAKO, TITAN Machinery Ukraine. Після демонстрації кожної одиниці техніки спеціальна група експертів, яка складалася з 15 профільних спеціалістів — агрономів, інженерів, науковців — давала свою оцінку кожному агрегату згідно технічних характеристик та виробничого завдання.

Головний інженер агрохолдингу МХП Олександр Бондаренко вже втретє брав участь в якості експерта на "УКАБ Агротехнології"

Хочу відмітити, що з кожним роком якість заходу стає тільки краще. Наші колеги, партнери, продавці і техніки постійно прогресують, а нові технології крокують попереду нас,  тому доцільність події в тому, що вона дуже сприятлива для спілкування і розуміння того, що відбувається на ринку. Будучи експертом, я побачив кожну одиницю техніку і зробив певні висновки стосовно того, на які агрегати нашій компанії варто звернути увагу

Олександр Бондаренко.

Очікування від "УКАБ Агротехнології" завжди високі, але щороку УКАБ їх перевищує. По-перше, в одному місці зібрані різні агрегати і можна на власні очі побачити їх ефективність. По-друге, тут є можливість зустрітися з колегами, друзями та обмінятися власним досвідом і думками

Юрій Лисак,  головний агроном компанії "Агро-Регіон".

У виставковій зоні більше 50 компаній представили інноваційні агротехнології та актуальні технічні рішення для агробізнесу.

На події відбулась перша презентація революційного зернозбирального комбайна Massey Ferguson IDEAL 7. Комбайн оснащений 9,8-літровим двигуном потужністю 451 л.с. Агрегат має інтелектуальний повний привід з автоматичною системою блокування і системою підключення заднього приводу. Управління здійснюється за допомогою електронних систем, без участі механізатора. Єдине, де він задіяний — щоденний огляд комбайна перед роботою, встановлення стартових параметрів і управління кермом на розворотах, що в свою чергу забезпечує високу маневреність машини.

Для всіх аграріїв день поля — це чудова нагода почути з перших вуст, куди прямує розвиток техніки, поставити напряму питання виробнику стосовно агрегатів. Основна цінність таких заходів — це обмін досвідом, можливість поспілкуватися та дізнатися, що зараз цікавить колег з інших агрокомпаній та в якому напрямку рухається сільське господарство в Україні

Дмитро Давиденко, генеральний директор "Амазоне-Україна".

Асоціація "Український клуб аграрного бізнесу" та агенція UCABevent висловлюють подяку за підтримку польової події "УКАБ Агротехнології": Bayer — ексклюзивному агрохімічному партнеру, Climate Field View — інноваційному партнеру, HarvEast — організаційному партнеру, Суффле Агро Україна — насіннєвому партнеру, Живот Кейтеринг — ексклюзивному кейтеринг-партнеру, НІКО — автопартнеру, AgroPortal — ексклюзивному інтернет-партнеру.

Друга польова подія в рамках проекту "УКАБ Агротехнології" відбудеться вже 7 жовтня цього року. А вже зовсім скоро, 10 вересня, організатори заходу проведуть ХІ Міжнародну конференцію "Ефективне управління агрокомпаніями", яка зарекомендувала себе як аграрна подія №1 в Україні. Відвідування конференції є обов'язковим для тих, хто одночасно хоче дізнатися про інновації в управлінні агрокомпаніями та технології від кращих практиків.

Асоціація "Український клуб аграрного бізнесу" (УКАБ) була заснована у 2007 році для захисту економічних і професійних інтересів гравців аграрного бізнесу України. УКАБ є унікальною платформою в Україні для налагодження ділових контактів між лідерами агробізнесу, підвищення ефективності їх роботи та налагодження діалогу з органами державної влади. УКАБ активно сприяє українським виробникам у встановленні та підтримці міжнародних ділових зв’язків. До складу Асоціації входять найбільші виробники та переробники сільськогосподарської продукції України.

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.

AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх