Підсумки події "Укаб Агротехнології": інноваційні рішення та огляд техніки

16 августа 2019 в 13:00

1833

Підсумки події "Укаб Агротехнології": інноваційні рішення та огляд техніки

14 серпня асоціація “Український клуб аграрного бізнесу” спільно з агенцією UCABevent провели наймасштабніше святкування Маковія та найбільшу польову подію цього літа. У с. Велика Олександрівка на базі ТОВ “Агро-Регіон” відбувся довгоочікуваний день поля — УКАБ Агротехнології, який відвідало понад 1300 учасників.


На полі площею 21 га 30+ с/г агрегатів-легенд провідних світових брендів продемонстрували свою ефективність на ділі. Випробовували плуги, дисколапові агрегати, глибокорозпушувачі, важкі дискові борони, стерньові культиватори, агрегати strip-till, агрегати вертикального обробітку ґрунту та розкидачі мінеральних добрив. Більше 50 компаній представили інноваційні агротехнології та актуальні технічні рішення для основного та передпосівного ґрунтообробітку. Також у статичній зоні було представлено найочікуванішу новинку 2019 року — Fendt IDEAL.

Захід поєднав у собі демонстрацію техніки, тест-драйв тракторів, експрес-навчання та прикладні майстер-класи по вибору та впровадженню технологій точного землеробства, налаштуванню причіпної техніки, тому кожен учасник зміг обрати заняття до вподоби.

Усі бажаючі змогли приєднатися до обговорення кейсу “Інноваційна технологія посіву кукурудзи Agrility” від продакт-менеджера Limagrain Ukraine Володимира Кузьмича.

Ще з 2000 року гібриди компанії тестуються на різні густоти та досліджуються на поведінку у різноманітних умовах. Основною підставою для започаткування даного процесу стали фактори, які впливають на врожайність: густота та гібрид. Ми, як компанія, можемо допомогти кожному фермеру збільшити потенціал врожайності при оптимальних затратах. Компанія аналізує супутникові дані і на підставі цього розробляє свій алгоритм роботи кожного гібриду. У 2017 році ми проводили випробування на полях з низькою та високою гетерогенністю. Результати продемонстрували, що представлений компанією сервіс змінних норм висіву насіння буде найбільш ефективним саме на полях з високою гетерогенністю. Сервіс придатний для використання великими і малими господарствами,

зазначив у своєму виступі Володимир Кузьмич.

Під час обговорення кейсу “Комплексне обстеження посівів та моніторинг стану протягом сезону” провідний консультант SmartFarming Вадим Остапенко розповів про те, як максимально точно оцінити результати сходжень.

Класичним методом оцінки результатів роботи сівалок є експертні спостереження та підрахунки, однак на об’єктивність часто впливає людський фактор. На разі існує більш точне та сучасне рішення від Precision Planting – Pogo Stick, який фіксує точку відліку, рахує кількість рослин та відстань між ними,

— зазначив спікер.

Також експерт наголосив і на важливості оцінки зовнішніх факторів. Він зауважив, що важливим для виконання всіх технологічних операцій є відслідковування метеоумов, особливо для ведення робіт обприскувачами. Основні показники – це температура, вологість та швидкість вітру. Такі дослідження можливі за використання мобільних анемометрів чи маленьких  метеостанцій, які встановлюються на трактор чи самохідний обприскувач.

В рамках події на відвідувачів чекали приємні несподіванки, серед яких встановлення національного рекорду. Асоціація “Український клуб аграрного бізнесу” за підтримки кейтерингової компанії запекла на грилі 1000 половинок яблук з медом та корицею за найменший проміжок часу – 30 хвилин. Солодким сюрпризом частували гостей заходу.

Також у партнерстві з онлайн-виданням AgroPortal.ua відбулося нагородження переможців премії Aгро Champions — найкращих агроспеціалістів України. За звання найефективніших у 10 номінаціях змагалися топ-менеджери компаній, земельний банк яких перевищує 10 тис.га. 

  • У номінації “Генеральний директор” перемогу отримав Дмитро Скорняков, генеральни  директор HarvEast Holding;
  • у номінації “Операційний директор” найкращим став Юрій Мельник, перший заступник голови правління МХП;
  • у номінації “Комерційний директор” переможницею стала Альона Крисенко, компанія ІМК;
  • у номінації “Фінансовий директор” перемогу здобув Володимир Бондаренко, фінансовий директор “Сігнет”;
  • у номінації “Директор з виробництва” переміг Володимир Кравцов, операційний директор і директор з виробництва “Агро-Регіон”;
  • у номінації “Маркетинг директор” перемогла Юлія Каменєва, директор відділу маркетингу LNZ Group;
  • у номінації “НR-директор” лідерство здобула Ксенія Прожогіна, директор департаменту управління персоналом та комунікацій МХП;
  • у номінації “Головний агроном” найефективнішим став Вадим Скрипник, начальник управління рослинництва агропромхолдингу “Астарта-Київ”;
  • у номінації “Головний інженер” переможцем став Сергій Іщук, компанія “Сварог Вест Груп”;
  • у номінації “Директор з комунікацій та соціальних питань” здобула перемогу Нонна Шмідік, директор департаменту комунікацій та соціальних проектів “Контіненталь Фармерз Груп”.

Переможці премії Aгро Champions визначалися на основі оцінок Експертної ради, до складу якої увійшли компанії, які спеціалізуються на пошуку та оцінці керівників вищої ланки, міжнародні організації, аудиторські компанії, консалтингові та ресурсні компанії, які працюють на аграрному ринку України чи дотичні до нього.

На гостей польової події чекав розіграш цінних призів. Подарунки надали такі компанії: New Holland, Гран Формат, Amazone, AMAKO, АГРО-СПЕЦ-ЗАПЧАСТИНА, HORSCH, ПОЛІТЕХНІКА, Trimble, Great Plains, Lemken, KUHN, Альбіон, Limagrain, Волинська Фондова Компанія, Bueling, Інноваційні аграрні технології, Аstra, Прайм Лаб Тек, TITAN MACHINERY та AgroOne.

Наступного року захід обіцяє бути ще більш масштабним, тому слідкуйте за нашими новинами, невдовзі повідомимо про дату і час наступної польової події. А вже зовсім скоро, 18 вересня, організатори заходу проведуть Х Міжнародну конференцію “Ефективне управління агрокомпаніями”, яка зарекомендувала себе як подія №1 у cвоїй сфері. Відвідування конференції є обов’язковим для тих, хто одночасно хоче дізнатися про інновації в управлінні агрокомпаніями та технології від кращих практиків.

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.


AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх