Отримайте ЗЗР ALFA Smart Agro на сезон, реалізувавши врожай із премією до 10%

2 марта 2023 в 11:00

5704

Отримайте ЗЗР ALFA Smart Agro на сезон, реалізувавши врожай із премією до 10%

ALFA Smart Agro запрошує агровиробників взяти участь у програмі "ALFA Аванс 2023" – реалізувати врожай із премією до 10% від ціни та отримати необхідні засоби захисту й живлення рослин для сезону.


Застосування інноваційних розробок ALFA Smart Agro – це завжди якісний захист посівів, який допомагає досягти найвищих показників врожайності. А можливість отримати необхідні препарати на вигідних умовах програми "ALFA Аванс 2023" вже зараз покращує економічні результати сезону. 

В переліку культур, які можна реалізувати в рамках програми: пшениця, ячмінь, жито, сорго, соняшник, кукурудза, соя.

Алгоритм участі у "ALFA Аванс 2023" зручний для агровиробників. Господарство-учасник має:

  1. звернутися до компанії ALFA Smart  Agro – погодити обсяг закупівель сільськогосподарської продукції та ціни. Укласти договір купівлі-продажу;
  2. визначити необхідні препарати ALFA Smart Agro, які бажає отримати;
  3. отримати замовлені ЗЗР одразу після поставки сільськогосподарської продукції.

У 2023 році премія до ціни врожаю збільшена вдвічі, порівняно із минулим роком. Залежно від переліку замовлених ЗЗР, терміну поставки с/г продукції та інших умов, вона може становити до 10%.

Умови програми "ALFA Аванс 2023" враховують реалії сьогодення, тому ми зробили їх максимально вигідними і гнучкими для аграріїв. Окрім того, подбати про ефективний захист посівів зараз означає зробити серйозний внесок у збільшення доходів за результатами сезону. Отже, "ALFA Аванс 2023" – подвійна вигода для агровиробників, і цією можливістю варто скористатися якнайшвидше,

говорить Андрій Риженко, керівник ALFA Smart Trading.

Детальні умови програми "ALFA Аванс 2023" можна дізнатися за тел. 0504412567, andriy.ryzhenko@alfasmartagro.comЗаметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.

AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх