OrganicHelper збирає фотографії для розширення бази даних хвороб та шкідників

23 января 2019 в 13:00

2177

OrganicHelper збирає фотографії для розширення бази даних хвороб та шкідників

Додаток OrganicHelper розширює базу даних хвороб та шкідників і просить долучитися користувачів для її наповнення.


OrganicHelper — безкоштовна інформаційна платформа для агрономів, фермерів, виробників галузевих товарів та послуг, яку можна завантажити через Android і IOS. В додатку є каталог органічних добрив та ЗЗР, а ще є можливість отримати консультаційні послуги від фахівців.

Наразі в каталозі не вистачає візуалізації деяких хвороб та шкідників. Тому розробники вирішили попросити допомоги в користувачів. Вони пропонують долучитись до наповнення бази даних. Якщо користувач надішле 10 фотографій з хворобами та шкідниками, яких ще немає в каталозі, то гарантовано отримає подарунки — 2 пляшки  олії 250 мл (на вибір: льон, кунжут, конопля, гарбуз, волоський горіх) та 1 упаковку клітковини від RichOil.

Базу даних можна знайти в розділі “Рішення” після встановлення програми на телефон. Фото потрібно надіслати на електронну адресу — helperorganic@gmail.com.

Кожну світлину необхідно підписати назвою проблеми, яку на ній зображено, наприклад:  “мозаїка ріпак”. Також в листі потрібно вказати адресу, на яку розробники надішлють подарунки.

А ще потрібно стежити за наповненням бази й не відправляти фотографії, які вже присутні в додатку.

Більш детально про OrganicHelper можна прочитати тут

 

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.


AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх