Нова технологія вимірювання нітратів у ґрунті

10 февраля 2020 в 14:00

2696

Джерело: gargalianoionline.gr

Джерело: gargalianoionline.gr

Ізраїльська компанія BGN Technologies розробила нову технологію вимірювання рівня нітратів у реальному часі, яка допоможе оптимізувати внесення добрив.


BGN Technologies — ізраїльська компанія, яка створила прилад для вимірювання рівня нітратів у ґрунті. Технологія стійка до жорстких хімічних та фізичних умов ґрунту. 

Безперервне вимірювання нітратів у режимі реального часу

Датчик може виявляти концентрацію нітратів у межах від 10-100 PPM (частинок на млн). Це в тому діапазоні, який і дає змогу отримати необхідні дані для сільського господарства щодо концентрацій нітратів.

Надмірне внесення добрив

Природний рівень нітратів у підземних водах, як правило, дуже низький. Однак надмірне застосування добрив у сільському господарстві часто призводить забруднення водних ресурсів. 

Підвищений рівень нітратів є однією з основних причин забруднення питної води. Дана розробка допоможе контролювати рівень забруднення та  мінімізувати негативний вплив на водні ресурси.  

Оптимізація внесення добрив

Сучасні методи вимірювання нітратів в ґрунті громіздкі і не дають в реальному часі показників фактичної концентрації.

Прилад від BGN Technologies дозволяє здійснювати моніторинг рівня нітратів у ґрунті в реальному часі та може надати фермерам вірні дані для оптимізації внесення добрив.

Читайте також про агрохімічний аналіз та сканери ґрунту. 

Джерело: Future Farming

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.


AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх