Навіщо Agrohub запустила навчальну програму?

18 февраля 2022 в 12:23

3705

Навіщо Agrohub запустила навчальну програму?

Українська компанія Agrohub розпочала міжнародний довгостроковий освітній проєкт для лідерів і керівників агрокомпаній, які прагнуть розвиватися та освоювати нові напрямки бізнесу — Agrowfood Leadership Program.


Сьогодні сучасні аграрії потребують всебічно розвиватися, прагнуть виходити за рамки виробництва сировини і отримувати більшу додаткову додану вартість. 

Навіщо створено дану програму? Чи вже є запити з ринку?

Agrohub у партнерстві з однією з найкращих бізнес-шкіл світу INSEAD (за версією рейтингу Financial Times 2022) запустили Agrowfood Leadership Program, щоб допомогти лідерам найважливішого (аграрного) сектора розв’язувати найскладніші світові проблеми. На сьогодні є запит від лідерів найбільших українських агрокомпаній актуалізувати свої навички стратегічного менеджменту в умовах невизначеності та постійних змін. Відповідно це стало поштовхом до створення освітнього проєкту Agrowfood Leadership Program. Програма функціонуватиме як платформа знань та досвіду, де міжнародні учасники з різних ланок агропродовольчого ланцюжка (виробники, постачальники, брокери) інтенсивно взаємодіють і таким чином розширюють свої погляди та долають розрізненість. Адже освіта, а також співпраця й обмін досвідом є ключовими складовими позитивних змін, впровадження інновацій та ефективних технологій.

Для вирішення яких стратегічних цілей та завдань учасники програми зможуть застосувати знання, здобуті на цій програмі?

Програма Agrowfood Leadership дасть учасникам уявлення про те, як поводитися і виробляти стратегії в сучасному світі, допоможе розвинути основні навички лідерства в часи невизначеності, відточити стратегічне мислення, краще зрозуміти глобальні тренди та тренди в агрофуд секторі, а також навчитися приймати ефективні рішення у сучасному VUCA-світі в умовах нестабільності та швидких змін.

Сьогодні, щоб залишатися конкурентоспроможними, організації та керівники повинні йти в ногу з глобальними змінами у способах лідерства та відповідним чином адаптуватися. Бізнес-стратегії також повинні змінюватись, щоб відповідати тенденціям 21 століття.

Які унікальні інструменти будуть запропоновані під час проходження цієї програми?

Учасникам буде запропонована сучасна модель прийняття рішень в умовах ризику та невизначеності, яка дозволяє мінімізувати вплив таких факторів, як зміни клімату чи соціальна нестабільність.

Інший важливий інструмент, який отримують учасники методика зміни корпоративної культури організації для досягнення залученості співробітників та підвищення продуктивності, яку вони зможуть розглянути на практичному кейсі Агропросперіс.

Також вони вивчатимуть фреймворк, що дозволяє проводити скринінг, виходячи з цілей акціонерів та цінностей корпоративної фінансової політики та планів її зростання.

Над створенням програми працювали провідні експерти та топовий професорський склад INSEAD. Вона розроблена таким чином, щоб дати максимум прикладних інструментів і допомогти лідерам легше долати виклики.

Для кого ця програма підійде найкраще? 

Програма буде цікава керівникам вищої ланки компаній у всіх секторах галузі аграрного сектора:

  • виробникам сільськогосподарських культур та тваринництва,
  • виробникам сільськогосподарських ресурсів, матеріалів та обладнання,
  • керівникам компаній з виробництва продуктів харчування,
  • трейдерам, дистриб'юторам та продавцям сільськогосподарських товарів, продуктів харчування, сировини, ресурсів, витратних матеріалів та обладнання.

У програмі буде ширший фокус, щоб у такому обміні знаннями й досвідом могли взяти участь лідери різних ланок агропродовольчого ланцюжка. Agrowfood Leadership Program більше стосується процесів управління, а не конкретних інновацій. 

До речі, вперше міжнародна бізнес-освіта буде доступною мовою, якою володіють учасники.

Яким повинен бути ідеальний студент Agrowfood Leadership Program? 

Керівництво освітньої програми орієнтується на керівників — С-Level, decision makers з усіх секторів агрогалузі. Проєкт буде корисний тим, хто формує стратегію компанії, керує командами та напрямками.

Agrowfood Leadership Program націлена на розвиток управлінських і бізнесових навичок, а це означає, що учасник зможе максимально ефективно використати нові знання у своїй діяльності та приносити користь компанії.

Більше деталей про програму доступно на сайті agrowfood.com.

Для довідки: 

Agrohub — це команда висококваліфікованих аналітиків, експертів аграрного ринку та знавців найкращих управлінських практик, яка допомагає аграріям обмінюватися найкращими практиками, приймати правильні рішення на основі даних та отримувати найкращі результати.

Insead — одна з провідних та найбільших бізнес-шкіл світу, французька бізнес-школа та дослідницький інститут. Кампуси школи розташовані в Європі, Азії та на Близькому Сході; дослідницький центр розташований в Ізраїлі. Школа пропонує стаціонарну MBA-програму, програму навчання на ступінь PhD у менеджменті та інші програми.

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.

AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх