Національне дослідження щодо впровадження інновацій від Agrohub

5 февраля 2019 в 17:57

2825

Національне дослідження щодо впровадження інновацій від Agrohub

У Києві презентують результати річного дослідження інноваційності українського агросектору та універсальний інструмент для впровадження інновацій в агрокомпанії.


Платформа з розвитку агроінновацій Agrohub представить результат річної роботи — National Innovation Agenda Report 2018, результати національного дослідження інновацій в українському агросекторі, що було реалізовано в партнерстві з Raiffeisen Bank. Це відбудеться під час експертного лекторія, присвяченого кращим практикам впровадження аграрних інновацій Agrohub Nitro Marathon.

За 2018 рік Agrohub провів більше 150 інтерв’ю з експертами галузі та топ-менеджментом агрокомпаній із земельним банком від 5 до 500 тисяч гектарів.

Юлія Порошенко, засновниця проекту Agrohub, співзасновниця технологічного кластеру Radar Tech вважає, що вони змогли розробити універсальний інструмент впровадження інновацій в усі процеси агрокомпаній та об’єктивно оцінити розвиток передових технологій в Україні.

На українському ринку, на відміну від США чи Ізраїлю, був майже відсутній сектор професійного агроконсалтингу, та найкращі експерти працюють всередині великих корпорацій, де мають простір і ресурси для експериментів з новітніми технологіями.

Кирило Криволап, партнер Agrohub та Асоційований партнер міжнародної консультаційної компанії CIVITTA, розповів, що понад 50 прикладів застосування технологій від агрокомпаній були для дослідження найбільш цінними.

На експертному лекторії Agrohub представить декілька основних напрямків інновацій, що будуть висвітлені фахівцями компаній, серед яких Agro Region, CIVITTA, CropX, Cygnet, Farmet, Frendt, IMC, Kernel, Smart Farming, Taranis, МХП та інші.

Відбудуться лекції експертів міжнародної компанії McKinsey Україна, присвячені кращим інноваційним практикам в галузі управління ланцюгом поставок та закупівельної політики.

Дата проведення: 1 березня 2019.

Місце проведення: м. Київ, вул. Дорогожицька, 3, UNIT.City,

Реєстрація за адресою: teeko.io.

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.


AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх