На Latifundist Media подала в суд компанія, яку запідозрили в преференціях при фумігації зерна

13 октября 2021 в 14:24

2142

На Latifundist Media подала в суд компанія, яку запідозрили в преференціях при фумігації зерна

У квітні 2021 р. Latifundist.com опублікував новину про те, що одна з компаній отримала преференції в фумігації зерна в Херсонському порту. Компанія “ЄСВ СЕРВІС” подала в суд на Latifundist Media про захист ділової репутації.


Компанія “ЄСВ СЕРВІС” подала в суд на Latifundist Media про захист ділової репутації стосовно новини “У Херсоні одна з компаній отримала преференції в фумігації зерна — зерновики”. 

До них звернулися ряд джерел (три анонімні та одне відкрите) і повідомили, що митниця під прикриттям силовиків блокує доступ до цієї послуги для фумігаційних компаній. ЗМІ звернулися до обох сторін — отримали коментар представника компанії “ЄСВ СЕРВІС”. Однак коли відправили запит до митників, то відповіді так і не отримали. 

Latifundist Media повністю дотримали баланс сторін у даній ситуації. 

Отже, звернути увагу учасників ринку на факти можливої корупції за участю митників та силовиків в Херсонському порту вкрай необхідно.

Хочу звернути увагу на ще один цікавий факт. У день виходу нашої новини Фітосанітарна асоціація України опублікувала пост на своїй сторінці в Facebook, де вказала, що керівництво морського порту "Херсон-порт" відмовляється підписувати листи, що дозволяють ввозити фуміганти ряду компаній.

У той час як одна з компаній отримала на це безперешкодний доступ. Не будемо стверджувати категорично про прямий зв'язок між подіями — можливо, просто збіг. Один час, один порт, одна компанія,

Головний редактор Latifundist.com Костянтин Ткаченко.

Редакція твердо й точно переконана, що факти та події, які можуть свідчити про корупцію або інші зловживання на ринку не повинні замовчуватися, і надалі піддаватимуться розголосу. 

Latifundist.com звернувся за юридичною допомогою до відомої юридичної компанії LCF.

Перше засідання по суті розгляду справи відбудеться 19 жовтня.

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.

AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх