М’ясна галузь — на роздоріжжі, важливо обрати правильний шлях, — Микола Бабенко

31 июля 2020 в 18:00

2833

М’ясна галузь — на роздоріжжі, важливо обрати правильний шлях, — Микола Бабенко

Професіоналів м’ясної індустрії збере найбільша галузева конференція MeatForum, яка відбудеться в Києві на початку серпня.


Акцентом події слугуватиме оцінка напрямків розвитку м’ясного ринку, який наразі переживає не найкращі часи. Чи відбудеться розвиток шляхом консолідації? Чи чекає ринок злиття та поглинання? Чи залишиться місце для дрібних і середніх виробників? Ці й інші питання розглянуть учасники конференції, — йдеться в повідомленні Пресслужби Асоціації.

Учасники Форуму дізнаються про можливості для перспективного розвитку м’ясної галузі — тваринництва та м’ясопереробки, про актуальні тренди й інсайти, почують поради щодо розвитку продажів та підвищення ефективності підприємства, матимуть змогу живого спілкування із партнерами.

Одним із ключових промовців конференції MeatForum є виконавчий директор Асоціації “М’ясної галузі” Микола Бабенко. 6-го серпня, присвяченого трендам і рішенням на ринку м’ясопереробки, він презентуватиме асоціацію та започатковану нею програму розвитку м’ясної галузі “Нове свинарство 2025”. На учасників події чекає також практичний семінар щодо продовження термінів споживання м’ясної продукції — нагального питання для всіх її виробників, а особливо для розвитку експорту. 

Наступний день Форуму — для тих, хто має намір або вже займається вирощуванням тварин, м’ясопереробним підприємствам, які планують створити власну сировинну базу. Упродовж 3-годинного майстер-класу Микола Бабенко поділиться фаховим баченням розвитку свинарства у розрізі неминучих процесів глобалізації. Обговорюватиметься консолідація вирощування та переробки як безальтернативна бізнес-модель для сталого розвитку ринку, для досягнення найнижчих виробничих витрат, для забезпечення внутрішніх потреб країни та нарощування експортного потенціалу. Будуть розглянуті світовий досвід, практичні діючі моделі вертикальної інтеграції та кооперації, питання оцінки інвестицій у вирощування, а також основні помилки власників свинокомплексів.

“М’ясна галузь на роздоріжжі, і зараз відповідальний час, аби обрати правильний шлях”, — наголосив експерт. З відкриттям у 2021 році ринку землі зміни торкнуться і сировинної бази. 

Процеси глобалізації та вертикальної інтеграції невідворотні. Українські переробні підприємства, насамперед, за собівартістю та якістю продукції мають скласти гідну конкуренцію найефективнішим компаніям у світі. Найбільшою перепоною для експорту підприємствам м’ясної галузі є неконкурентна ціна сировини, насамперед, свиней. Ми не можемо стояти осторонь і маємо впливати на ситуацію, щоби забезпечити українців доступними та якісними продуктами харчування, створити нові робочі місця у вирощуванні та переробці, створювати додану вартість в Україні, сприяти масштабуванню бізнесів усіх учасників м’ясної галузі та, як наслідок, сприяти наповненню місцевих і державного бюджетів податками

Микола Бабенко.

Як ми раніше повідомляли, Асоціація “М’ясної галузі” започаткувала програму Нове свинарство 2025, реалізація якої у партнерстві із Центром підвищення ефективності в тваринництві сприятиме швидкому досягненню результатів у зниженні собівартості та виході України на конкурентний з основними країнами-експортерами свинини рівень ефективності вирощування свиней.

Асоціація “М’ясної галузі” запрошує організації та підприємства до взаємодії в реалізації Програми “Нове свинарство 2025”. Приєднатися до Програми можна за посиланням.

Олександр Кривенко

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.

AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх