Мурал на силосах для зерна, що потрапив до книги рекордів Гіннеса

6 мая 2019 в 17:35

4848

Джерело фото :thejakartapost.com

Джерело фото :thejakartapost.com

Як мистецтво може налагодити комунікації між аграрним підприємством та мешканцями міста, де воно розташовується.


Проект “Силос” — національна ініціатива уряду міста і керівництва порту Інчхон. В рамках проекту було створено масштабні мурали на силосах елеваторів в порті Інчхон, що розташовується трохи західніше Сеула. Інвестиції склали близько $500 000. Проект готувався два роки і виконувався протягом 100 днів.

Основна мета проекту налагодити комунікацію між підприємствами та мешканцями населеного пункту, де розміщуються промислові об’єкти. У місцевого населення часто складається негативне ставлення до компаній, через те, що їх промислові об'єкти старіють і псують навколишній вид населених пунктів. Подібні проекти допомагають змінити ставлення мешканців, а також перетворити ці місця на туристичні об'єкти.

Проект об'єднав керівників підприємств, місцевих мешканців та дизайнерські агентства та компанії. Всі вони долучились до благоустрою зернового силосу.

Мурал занесено до книги рекордів Гіннеса, як найбільший в світі. Картини зображують подорож молодого хлопчика до дорослого життя. Загальна площа муралу —  23 688 квадратних метрів.

мурал

Джерело фото: ifworlddesignguide.com

Негативне ставлення місцевого населення до агропідприємств — явище, що характерне й для України.

Хочете змінити ситуацію — налагоджуйте комунікацію з мешканцями населених пунктів, де розміщуються ваші підприємства. Ефектний і цікавий контент, який доносить цінності вашої компанії — ефективний спосіб рішення цього завдання. Лишайте заявку тут, якщо потрібна допомога в підготовці контенту.

контент

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.


AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх