Мобільний додаток Intello Labs використовує штучний інтелект для визначення якості харчових продуктів

18 октября 2019 в 12:30

2902

Джерело фото: intellolabs

Джерело фото: intellolabs

Intello Labs зі штучним інтелектом та комп’ютерним зором дозволяє вимірювати якість продовольства. Дана технологія допоможе малим господарствам визначати правильну ціну, а споживачу переконатись у якості товару.


Intello Labs — це індійський стартап, заснований у 2016 році. Компанія розробила мобільний додаток, який дає можливість отримувати дані про якість харчових продуктів. Дані формуються у вигляді рейтингу, сформованого на основі критеріїв Міністерства сільського господарства та міжнародних стандартів якості ІСО.

Сьогодні контроль за якістю продуктів проводиться вручну, що призводить до відсутності прозорості під час перевірки. Продовольчі компанії та фермери найбільш страждають від цього, оскільки вартість їхнього товару безпосередньо залежить від якості продукту. 

Для кого створений мобільний додаток?

Мобільний додаток Intello Labs створений для агровиробників, продавців, переробників, роздрібних компаній тощо. 

Малі фермерські господарства можуть бути необізнані щодо цін або мотивів покупця. В результаті вони пропонують свої ціни, а покупці, не враховуючи якість врожаю, можуть їх знижувати.

Вирішити цю проблему —  основне завдання Intello Labs. В майбутньому кожен учасник продовольчого ринку від фермера до споживача, зможе переконатись у  якості харчових продуктів.

Як працює додаток Intello Labs? 

Користувач завантажує фото свого продукту, натиснувши на обране зображення. Потім зроблена фотографія переходить до хмари, де над нею працює алгоритм Intello Labs. Після цього результати надсилаються на мобільний пристрій,  де висвітлюється рейтинг продукту.

Як фермеру дізнатись, скільки насправді коштують плоди його праці?

Intello Labs працює над тим, щоб збалансувати ринкові процеси шляхом поєднання комп’ютерного зору та штучного інтелекту. Використовуючи мобільний додаток, фермер може сфотографувати продукцію та завантажити його в систему Intello. 

Алгоритми компанії обробляють фотографії і визначають рейтинг на основі урядових вимірювань чи міжнародних критеріїв якості харчових продуктів. З урахуванням об'єктивного алгоритмічного рейтингу кожна сторона ринку матиме змогу дізнатись про якість товару і в результаті може легко оцінити його вартість.

Також читайте: У Німеччині презентують портативний пристрій для вимірювання якості зерна

За словами засновника, алгоритми Intello підходять будь-якій культурі. Мобільний додаток зможе навіть оцінювати якість морепродуктів та курятини, або застосовуватись як інструмент ідентифікації шкідників та хвороб рослин. 

Вартість Intello Labs базується на підписці. Ціна залежить від того, що аналізує користувач, і які дані хоче використовувати для визначення якості продукту.

Intello не єдина компанія, яка використовує комп’ютерний зір та штучний інтелект для створення об'єктивних рейтингів якості харчових продуктів. У США, наприклад, є аналогічний додаток AgShift, алгоритм якого налаштований для отримання достовірних даних для покупців харчових продуктів у ланцюгу постачань. А компанія Walmart запровадила власну технологію Eden на основі машинного навчання для оцінки свіжості харчових продуктів.

Також читайте: Свіжіше нікуди: як технологія блокчейн допомагає стежити за якістю харчових продуктів

Джерело: thespoon.tech

 

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.


AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх