Міжнародний проєкт покращення агрометеорології: українська компанія у лідерах інновацій

30 мая в 14:30

7570

Міжнародний проєкт покращення агрометеорології: українська компанія у лідерах інновацій

Компанія Frendt взяла участь у важливій міжнародній ініціативі з покращення моніторингу та прогнозування метеорологічних параметрів для підтримки сільськогосподарської діяльності у Вінницькій області.


Frendt долучилась до міжнародного проєкту під назвою “Підтримка відновлення та створення нової інфраструктури та можливостей для надання послуг за допомогою моніторингу та прогнозування метеорологічних параметрів”. 

Метою ініціативи є забезпечення українських аграріїв сучасними метеорологічними технологіями, що сприятимуть підвищенню ефективності сільськогосподарської діяльності у Вінницькій області. Важливим аспектом проєкту є використання передових технологій для моніторингу опадів і прогнозування погоди, що дозволить представникам аграрного сектору більш точно планувати свою роботу та зменшити ризики, пов'язані з погодними умовами, продовольчою безпекою та водними ресурсами.

У рамках проєкту Frendt встановить міні-метеорологічний радар, автоматичні опадові станції та Уніфіковану систему збору даних. Це дозволить покращити точність прогнозів погоди, що є надзвичайно важливим для сільського господарства в умовах зміни клімату.

Крім того, у листопаді 2023 року було проведено комплексне навчання для представників української компанії для встановлення та використання нових систем.

Систему доставлено в квітні 2024 року, її встановлення відбудеться найближчим часом разом з інженерами MPS-Systems і MicroStep-MIS. 

Проєкт реалізується у співпраці з MPS-System, Frendt та за фінансової підтримки SlovakAid.

Більше інформації читайте за посиланням. Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.

AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх