Міжнародна агропромислова виставка — Агро 2020

3 февраля 2020 в 10:40

2027

Міжнародна агропромислова виставка — Агро 2020

З 2 по 5 червня 2020 року у Києві проходитиме 32-а Міжнародна агропромислова виставка “Агро-2020”, яка є найбільшою в Україні та Східній Європі.


Вже вкотре на території Національного Комплексу “Експоцентр України” буде зібрано 1216 компаній із 15 країн світу. Однак цього року виставка матиме оновлений зовнішній стиль, стане ще більш сучасною та ще цікавою. Але мета виставки лишається незмінною — успіх аграрного бізнесу та процвітання України!

“Агро-2020” є найважливішою подією агропромислового сектору України і ефективною платформою для демонстрації найновіших галузевих досягнень, інноваційних рішень і технологій. Особлива увага приділятиметься новинкам сільськогосподарської техніки та устаткуванню, високопродуктивним породам свійських тварин, сучасним агротехнологіям як для великих, так і малих аграрних підприємств. 

Щороку виставку відвідують перші особи держави, керівництво АПК України, топ-менеджери агрохолдингів, фахівці підприємств. Кількість відвідувачів минулого року склала 89 тисяч.

В рамках “АГРО-2020” відбудеться 12 спеціалізованих виставок: ЕкспоАгроТех, Агротранспорт і логістика, Біопаливо, Hi-Tech Агро, Animal'EX, Agro Build-Expo, FishExpo, Рослинництво і агрохімія, Organiс, Еквісвіт, Сучасний фермер, Eco House.

Також програма виставки передбачає низку ділових заходів, форумів, дискусійних панелей, науково-практичних заходів, прес-конференцій, які забезпечують відкритий діалог між приватним бізнесом і державою, асоціаціями та іноземними представниками. 

На “АГРО-2020”  українські виробники зможуть безпосередньо налагодити контакти із представниками країн-лідерів світового аграрного сектору,  знайти нових партнерів та клієнтів.

У виставці візьмуть участь компанії з таких країн, як: Німеччина, Польща, Латвія, Литва, Румунія, Білорусь, Туреччина, Індія. Вперше на “АГРО-2020” будуть представлені тематичні павільйони виробників з США, Канади, Італії та Китаю.

Крім офіційної та ділової частини, виставка матиме цілу низку цікавих та розважальних заходів. Зокрема, це автомобільний фестиваль з тест-драйвами “Агро Авто Шоу”, кулінарний фестиваль “AgroFoodFest”,  український “Ярмарок” товарів народного промислу та “Ринг-Аукціон племінних тварин”.

Дізнатися про деталі виставки, ознайомитися із програмою та зареєструватися для участі можна за посиланням:

Дата: 2-5 червня 2020

Місце: НК "Експоцентр України" Україна, м Київ, пр-т Академіка Глушкова, 1

Контакти: +38 (044) 599-71-77 +38 (044) 529-11-45

 

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.


AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх