МХП запустило освітній онлайн-проєкт по вирощуванню овочів

13 марта 2023 в 17:00

5333

У соцмережах стартував онлайн-серіал з порадами, як посіяти й виростити максимальний урожай на присадибній ділянці – “Лайфхаки з грядки”.


“Лайфхаки з грядки”: що це за ініціатива?

"Лайфхаки з грядки" – це 5 відеосерій, тривалістю до 3 хвилин, присвячені вирощуванню редису, моркви, огірків, буряків та синьо-жовтих айстр. Ведуча проєкту  – Юлія Спасібова, ділиться своїм досвідом, як з невеликої упаковки насіння зібрати максимальний урожай. 

Українці вже готуються до наступної зими: садять розсаду та купують насіння – тому зараз саме актуально поділитися своїм досвідом. Мої авторські поради будуть  корисними як людям, які тільки починають вирощувати овочі та хочуть отримати базові знання й поради, так і досвідченим садівникам та городникам, які шукають нові поради чи інсайти,

розповідає Юлія Спасібова.

Ідея проєкту

Ідея створення освітнього онлайн-серіалу з'явилася в межах щорічної благодійної акції "Посій насіння з МХП" від БФ “МХП-Громаді”. Цьогоріч завдяки цій ініціативі домогосподарства в регіонах отримають понад 155 тисяч наборів якісного насіння буряка, редиски, петрушки, кабачка, моркви, огірка, а також суміш айстр. 

Наш благодійний фонд реалізує чи долучається до низки важливих проєктів, спрямованих на підтримку продовольчої безпеки країни. Адже сьогодні – це одне з ключових завдань, що може посилити економіку держави, яка бореться з агресором. Хтось висаджує овочі на балконі, хтось у себе на грядці, десь до посівної готується вся громада. Ці спільні зусилля дадуть змогу прогодувати як самих себе, так і підтримати тих, хто боронить нашу землю. Тож навіть інформація про те, як зібрати високий урожай, є цінною. Відтак ми вирішили не лише роздати насіння, але й допомогти з інформацією, як його вирощувати,

розповідає Тетяна Волочай, директорка Фонду “МХП-Громаді”. 

Відеопроєкт “Лайфхаки з грядки” вже доступний на YouTube-сторінці благодійного фонду. 

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.

AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх