LumiGEN — технологія обробки насіння

28 декабря 2019 в 13:15

3285

Джерело фото: corteva.com.ua

Джерело фото: corteva.com.ua

Компанія Agriscience оголосила про впровадження на українському ринку технологію преміальної обробки насіння LumiGEN з 2020. Дане рішення допоможе фермерам отримати здорові, однорідні культури з максимальною продуктивністю.


Corteva Agriscience — це сільськогосподарська компанія, яка надає фермерам у всьому світі рішення щодо насіння, ЗЗР та діджиталізації.

Насіння, які оброблені за допомогою технології LumiGEN, захищені преміальним комплексом інсектицидів, фунгіцидів, біорішень і плівкоутворювачів. Технологія обробки насіння LumiGEN для соняшника містить фунгіцид Lumisena, сучасний захист від борошнистої роси, як давно відомих, так і нових рас. 

У 2020 році інноваційну технологію обробки насіння будуть застосовувати майже для всіх гібридів соняшнику і кукурудзи бренду Pioneer в Україні, за винятком деяких гібридів кукурудзи, які будуть доступні на замовлення.

Результати досліджень в Європі та Україні

LumiGEN довела свою ефективність під час дослідження у Європі, включаючи Україну.  Складовою частиною технології став LumiBio Valta, який забезпечує розсаду легкодоступними макро- і мікроелементами в натуральному вигляді і стимулює стійкість до стресу. Це інноваційний біологічний продукт, який захищає урожай на ранніх стадіях, діючи безпосередньо на метаболічну систему рослин.

Обробку проводили на насіннєвому комплексі у с. Стасі (Полтавська область), у будівництво якого було інвестовано понад $56 млн з моменту заснування в 2013 році.

Сталий розвиток — це не просто пріоритет для Corteva Agriscience, це основа того, хто ми є і чого хочемо досягти. Технологія обробки насіння LumiGEN — це одна з наших інновацій, яка допомагає фермерам збільшити врожайність і одночасно мінімізувати екологічний вплив,

зазначив Сергій Резніченко, керівник агрономічного відділу, Corteva Agriscience в Україні.

Більш детальну інформацію можна знайти на сайті

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.


AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх