Kubota створила модель автономного трактора

31 января 2020 в 11:00

3237

Джерело фото: Hi-news

Джерело фото: Hi-news

Японська компанія Kubota створила концептуальний трактор "X трактор" зі штучним інтелектом. Ця футуристична модель була представлена ​​на виставці новинок у місті Кіото.


Комплексна автоматизація

За допомогою систем GPS, бортових сенсорів і штучного інтелекту, що відповідає за навігацію, трактор може автономно рухатися як по звичайних полях, так і по рисовим. Комп'ютер стежить за станом погоди і зростанням зернових культур, аналізує різні фактори і сам вирішує, коли пора виїжджати і починати сіяти, обробляти ґрунт або збирати урожай. 

Дані про навколишнє середовище, отримані тракторами під час роботи, можна автоматично передавати іншим агрегатам на місці, щоб реалізувати ефективну роботу в централізованому режимі.

Електроенергія, яка на 100% безпечна

“Трактор X” використовує на 100% чисту та відновну електроенергію за рахунок комбінації літій-іонних та сонячних батарей. Така система зменшує викиди електроенергії та мінімізує негативний вплив на навколишнє середовище.

Стабільна автономна їзда

У трактора чотири гусеничні колеса, створені для підтримки зчеплення на різнотипних ґрунтах, включаючи водянисті рисові поля. У кожної гусениці окремий двигун, тому кожна може обертатися зі своєю швидкістю. Така конструкція дозволяє здійснювати розвороти практично на місці.

До того ж, є можливість змінювати висоту корпусу трактора щодо гусениць. Якщо потрібно покращити стабільність, корпус можна опустити, а коли треба проїхати по полю з високими рослинами, — підняти.

Джерело: Future Farming

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.


AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх