Конференція Агромоніторинг 2021

31 мая 2021 в 13:50

2090

Конференція Агромоніторинг 2021

23 червня 2021 в Києві відбудеться третя щорічна конференція Агромоніторинг. Це профільний захід, акцент якого спрямований на розгляд ресурсозберігаючих технологій та безпеки в агробізнесі.


Предметом дискусій стануть інтелектуальні рішення, що дозволяють аграріям моніторити і контролювати ряд важливих показників: стан посівів і ґрунтів, кількість і доцільність внесення добрив та ЗЗР, витрата палива, пересування транспортних засобів і рух продукції на підприємстві. Аналіз цих показників дає можливість фермеру оперативно реагувати на будь-які зміни і приймати вчасні та правильні рішення. Раціональне використання ресурсів, мінімізація втрат і безпека — це запорука успішного і ефективного агробізнесу.

На конференцію запрошуються представники агрохолдингів та фермерських господарств: IT-директори, агрономи, директори департаментів моніторингу та контролю, директори з безпеки, власники і керівники агрокомпаній. Серед спікерів-практиків, які поділяться досвідом цифровізації своїх агрокомпаній, виступатимуть Євген Сапіженко (керівник служби моделювання і моніторингу KERNEL), Петро Мельник (виконавчий директор Agricom Group), Ігор Богданов (CIO A.G.R. GROUP), Андрій Капріца (керівник ФГ "Флора А.А."), Кирил Дружинін (директор з інновацій агрогрупи Агрейн) та інші.

Також серед учасників конференції — провайдери IT-рішень, виробники і постачальники обладнання, які поділяться з аграріями останніми розробками і цікавими кейсами.

Конференція Агромоніторинг 2021 — це 7 годин цікавого контенту, презентацій інтелектуальних рішень та нетворкінгу, 2 великих кава-паузи та панельна дискусія лідерів ринку.

 

Дата: 23 червня 2021

Місце проведення: Premier Hotel Rus, вул. Госпітальна, 4, м. Київ

Організатор: Oleynik Conference

Контакти організаторів: +380979006327 (Viber, WhatsApp, Telegram), info@oleynik.company

Сторінка конференції: oleynik.company/conference/agromonitoring-2021

Сторінка конференції в Facebook: facebook.com/events/2269986123296632

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.


AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх