Компанія Trimble запускає віртуальне господарство

21 февраля 2022 в 12:00

4412

Компанія Trimble запускає віртуальне господарство

Мета компанії Trimble — допомогти аграріям познайомитись з технологіями точного землеробства та знайти рішення для збільшення ефективності власного агровиробництва.


Компанія Trimble оголосила про запуск свого віртуального господарства, інтерактивної онлайн-платформи для аграріїв, яка дозволить зануритись у світ технологій точного землеробства. Новий онлайн-інструмент дозволить користувачам управляти цифровим господарством та спробувати знайти рішення типових проблем, з якими вони стикаються щодня, завдяки сучасним технологіям. Таким чином аграрії зможуть ознайомитись з кращими технологіями, та лінійкою продуктів Trimble для їх впровадження.

У Trimble ми щодня працюємо з аграріями. Це допомагає нам зрозуміти та допомогти вирішити їхні найбільші проблеми.

Цей новий інструмент допоможе аграріям визначити болі власного виробництва та швидко знайти рішення.

Джим Чемберс, віце-президент Trimble Agriculture.

 

Серед багатьох перешкод з якими стикаються аграрії, віртуальне господарство Trimble детально описує застосування технологій для:

Контролю виконання польових робіт. Проблема дефіциту кваліфікованої робочої сили впливає на ефективність та якість виконання польових робіт. Рішення для точного землеробства з інтуїтивно-зрозумілим інтерфейсом дозволяють механізаторам з мінімальною підготовкою коректно виконувати польові завдання. Всі роботи на полях господарства синхронізуються в особистому кабінеті. Блок планування агрооперацій дозволяє закріпити техніку, ресурси та виконавця за конкретним завданням, фіксує місце та час проведення робіт. 

Управління даними. Одночасна робота кількох одиниць техніки та обмін даними між ними можуть бути ускладнені через несумісність рішень різних виробників та відмінні формати даних. Численні навігаційні лінії, та дані про виконання агрооперацій протягом сезону необхідно постійно передавати з одного дисплея на інший. Рішення для управління даними допомагають максимально використовувати інформацію, створюючи єдине цифрове середовище.

Управління витратами препаратів. Технології диференційованого внесення дозволяють збільшити якість захисту та живлення рослин при зменшенні використання агрохімікатів. Економія добрив та ЗЗР може бути важливим фактором підвищення маржинальності виробництва. Дорогі пестициди повинні використовуватись в потрібній кількості в різних зонах поля.

Управління ресурсами. Оптимізація використання ресурсів господарства призводить до збільшення ефективності їх використання. Узгоджена робота людей та техніки, раціональне використання земельних ресурсів також можуть бути забезпечені завдяки цифровим інструментам планування й виконання завдань.

Управління водними ресурсами. Вологість ґрунту суттєво впливає на врожайність культур. Надмірне зволоження негативно впливає на стан культур, спричиняє проблеми з захворюваннями рослин, призводить до пригнічення росту. Максимізувати використання води можуть дозволити технології для створення оптимального ухилу та розподілу води.

Початок роботи з технологіями

Поріг входу в точне землеробство містить кілька перешкод:

  • фінансові (високі початкові інвестиції в технології);
  • інформаційні (аграрій не знає як вибрати правильне обладнання). 

Управління віртуальним господарством допоможе дізнатись як технології точного землеробства можуть покращити господарську діяльність, та яка рентабельність цих рішень.

Компанія Trimble вже понад 30 років займається технологіями які лежать в основі точного землеробства (розробила технологію RTK). Trimble надає високонадійне, точне та просте у використанні обладнання. Рішення компанії інтегруються з різними брендами, щоб забезпечити максимальне використання можливостей змішаного парку техніки.

Джерело: precisionag.com

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.

AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх