Компанія “Технополь” запустила новий проєкт “NaNoFert”

3 августа 2022 в 14:00

5285

Компанія “Технополь” запустила новий проєкт “NaNoFert”

Українська компанія “Технополь” розпочала новий проєкт на українському ринку — виробництво мікродобрив “NaNoFert”.


Компанія "Технополь" є виробником сучасної сільськогосподарської техніки. Пропонує культиватори, борони, подрібнювачі. Щороку вони вкладають мільйони у технічне переоснащення виробництва, використовують нові підходи до роботи з клієнтами, вивчаючи їх потреби й пропонують реальне вирішення проблем сільськогосподарських підприємств.

Крім того, вже понад три роки підприємство випробовувало мікродобрива та біостимулятори. Результати досліджень показали якісний результат. Тож вирішили запустити виробництво мікродобрив і вийти на український ринок. Технологія передбачає використання фітогормонів, які активно застосовуються на господарствах для рослин у Сполучених Штатах Америки. 

“NaNoFert” це унікальний продукт нового покоління, який розроблений науковою групою компанії разом з Інститутом ботаніки ім. М.Г. Холодного НАН України.

Препарат природного походження створений для захисту рослин, збільшення врожайності та якості врожаю і відновлення родючості ґрунтів. 

Запуск нового проєкту планували вже давно. Ми проводили досліди протягом трьох років, як на власних господарствах, так і на господарствах охочих представників агросектору для виявлення ефективності мікродобрив. Побачили, що препарати дійсно працюють і головне — дають крутий результат. Обладнання придбали ще в листопаді-грудні 2021 року. Зібрали команду технологів-науковців, які вдосконалили всі формуляції

Олександра Воловик, представниця компанії “Технополь”.

Перша партія нового продукту “NaNoFert” була запущена наприкінці грудня 2021 року. Компанія тільки почала налагоджувати виробничий процес і росія повномасштабно вдерлася в Україну.. Тож діяльність була призупинена. 

Читайте також: Як у війну зекономити на паливі, ЗЗР та добривах?

Наприкінці березня 2022 року ми зрозуміли, що треба рухатися далі. До нас приєднались переселенці, які були в пошуку роботи. Ми зрозуміли, що не можна просто сидіти склавши руки. До нашої команди долучився агроном-біолог з Донеччини, який нині активно допомагає розвивати новий проєкт. Зараз ми активно просуваємо наш бренд на український ринок. І найголовніше — він ефективно працює

зазначила Олександра Воловик, представниця компанії “Технополь”.

Лінійка продуктів “NaNoFert”  починається від внесення біодеструктора (тобто, те, що вноситься відразу після жнив) і закінчуючи останньою обробкою мікродобрив вже безпосередньо роботою по листу. Компанія надає рекомендації по кожному мікроелементу для вегетації тієї чи іншої культури. 

Тобто, ми можемо кожному підібрати інструменти, які потрібно спочатку внести на етапі протруєння, а потім уже по кожній фазі вегетації. Як правило, їх три

зазначила Олександра Воловик, представниця компанії “Технополь”.

Читайте також: Єдині в рішучості: як українські виробники мікробних препаратів працюють під час війни 

Які “болі” аграріїв вирішує “NaNoFert”

У компанії запевняють, що завдяки мікродобривам можна скоротити використання мінеральних добрив на 20-30%. Адже нині ціни на них рекордно зросли. 

  • Крім того, працювати з мікродобривами можна навіть по вегетації. 
  • Деструктор та Активатор ґрунту “NaNoFert” з часом покращують структуру ґрунту. 
  • Змінюються інфільтрація ґрунту. Відповідно поглинання добрив відбувається ефективніше й рослина краще ними живиться.  
  • Комплексний агрономічний супровід, консультування задля результату клієнта. 
  • Можливість виїзду менеджерів компанії на господарство, контроль і присутніх на етапах внесення продукції. 

Є універсальні продукти, які підходять для всіх рослин, навіть для кімнатних квітів. Є набір мікроелементів, які використовуються лише для кукурудзи або тільки для олійних чи зернових культур.

Ні в якому разі ми не говоримо, що мікродобрива замінять мінеральні. Однак їх використання можна скоротити завдяки мікроелементам. Плюс ми можемо працювати тоді, коли нам потрібно. Все ж таки ми йдемо до ресурсоощадного землеробства і підхід має бути комплексним. Скажімо так, мікродобрива — це як хірургічний інструмент, який агроном може використати в тій чи іншій ситуації

Олександра Воловик, представниця компанії “Технополь”.

Цінова політика 

Цінова політика залежить від функцій препаратів. Найдорожчий препарат з лінійки “NaNoFert” — це стимулятор для протруювання “Power Star”. Ціна 785 грн/л. Даний стимулятор з фітогормонами дає потужний старт для кореневої системи рослини.

Щодо активаторів ґрунту ціна коливається близько 180-200 грн/л. 

Не буду говорити, що ми унікальні. Сьогодні на ринку мікродобрив багато. Є велика кількість діючих мікродобрив українських виробників і закордонних. Щодо останніх — цінова політика відповідно зараз набагато вища. Наша особливість у тому, що ми активно використовуємо біостимулятори та фітогормони. Ми, практично, до кожного препарату знайшли формуляцію фітогормонами. Ця технологія ефективна й вона працює

Олександра Воловик, представниця компанії “Технополь”.

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.

AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх