Українська компанія “Технополь” розпочала новий проєкт на українському ринку — виробництво мікродобрив “NaNoFert”.
Компанія "Технополь" є виробником сучасної сільськогосподарської техніки. Пропонує культиватори, борони, подрібнювачі. Щороку вони вкладають мільйони у технічне переоснащення виробництва, використовують нові підходи до роботи з клієнтами, вивчаючи їх потреби й пропонують реальне вирішення проблем сільськогосподарських підприємств.
Крім того, вже понад три роки підприємство випробовувало мікродобрива та біостимулятори. Результати досліджень показали якісний результат. Тож вирішили запустити виробництво мікродобрив і вийти на український ринок. Технологія передбачає використання фітогормонів, які активно застосовуються на господарствах для рослин у Сполучених Штатах Америки.
“NaNoFert” — це унікальний продукт нового покоління, який розроблений науковою групою компанії разом з Інститутом ботаніки ім. М.Г. Холодного НАН України.
Препарат природного походження створений для захисту рослин, збільшення врожайності та якості врожаю і відновлення родючості ґрунтів.
Запуск нового проєкту планували вже давно. Ми проводили досліди протягом трьох років, як на власних господарствах, так і на господарствах охочих представників агросектору для виявлення ефективності мікродобрив. Побачили, що препарати дійсно працюють і головне — дають крутий результат. Обладнання придбали ще в листопаді-грудні 2021 року. Зібрали команду технологів-науковців, які вдосконалили всі формуляції
Перша партія нового продукту “NaNoFert” була запущена наприкінці грудня 2021 року. Компанія тільки почала налагоджувати виробничий процес і росія повномасштабно вдерлася в Україну.. Тож діяльність була призупинена.
Читайте також: Як у війну зекономити на паливі, ЗЗР та добривах?
Наприкінці березня 2022 року ми зрозуміли, що треба рухатися далі. До нас приєднались переселенці, які були в пошуку роботи. Ми зрозуміли, що не можна просто сидіти склавши руки. До нашої команди долучився агроном-біолог з Донеччини, який нині активно допомагає розвивати новий проєкт. Зараз ми активно просуваємо наш бренд на український ринок. І найголовніше — він ефективно працює
Лінійка продуктів “NaNoFert” починається від внесення біодеструктора (тобто, те, що вноситься відразу після жнив) і закінчуючи останньою обробкою мікродобрив — вже безпосередньо роботою по листу. Компанія надає рекомендації по кожному мікроелементу для вегетації тієї чи іншої культури.
Тобто, ми можемо кожному підібрати інструменти, які потрібно спочатку внести на етапі протруєння, а потім уже по кожній фазі вегетації. Як правило, їх три
Читайте також: Єдині в рішучості: як українські виробники мікробних препаратів працюють під час війни
Які “болі” аграріїв вирішує “NaNoFert” ?
У компанії запевняють, що завдяки мікродобривам можна скоротити використання мінеральних добрив на 20-30%. Адже нині ціни на них рекордно зросли.
- Крім того, працювати з мікродобривами можна навіть по вегетації.
- Деструктор та Активатор ґрунту “NaNoFert” з часом покращують структуру ґрунту.
- Змінюються інфільтрація ґрунту. Відповідно поглинання добрив відбувається ефективніше й рослина краще ними живиться.
- Комплексний агрономічний супровід, консультування задля результату клієнта.
- Можливість виїзду менеджерів компанії на господарство, контроль і присутніх на етапах внесення продукції.
Є універсальні продукти, які підходять для всіх рослин, навіть для кімнатних квітів. Є набір мікроелементів, які використовуються лише для кукурудзи або тільки для олійних чи зернових культур.
Ні в якому разі ми не говоримо, що мікродобрива замінять мінеральні. Однак їх використання можна скоротити завдяки мікроелементам. Плюс ми можемо працювати тоді, коли нам потрібно. Все ж таки ми йдемо до ресурсоощадного землеробства і підхід має бути комплексним. Скажімо так, мікродобрива — це як хірургічний інструмент, який агроном може використати в тій чи іншій ситуації
Цінова політика
Цінова політика залежить від функцій препаратів. Найдорожчий препарат з лінійки “NaNoFert” — це стимулятор для протруювання “Power Star”. Ціна — 785 грн/л. Даний стимулятор з фітогормонами дає потужний старт для кореневої системи рослини.
Щодо активаторів ґрунту — ціна коливається близько 180-200 грн/л.
Не буду говорити, що ми унікальні. Сьогодні на ринку мікродобрив багато. Є велика кількість діючих мікродобрив українських виробників і закордонних. Щодо останніх — цінова політика відповідно зараз набагато вища. Наша особливість у тому, що ми активно використовуємо біостимулятори та фітогормони. Ми, практично, до кожного препарату знайшли формуляцію фітогормонами. Ця технологія ефективна й вона працює