Компанія John Deere придбала стартап Bear Flag Robotics за 250$ млн

9 августа 2021 в 11:27

2016

Компанія John Deere придбала стартап Bear Flag Robotics за  250$ млн

John Deere придбала безпілотний стартап Bear Flag Robotics, який займається розробкою технологій автономного водіння.


Deere & Company підписала угоду про придбання Bear Flag Robotics за $ 250 млн. Стартап розробляє технології автономного водіння, сумісні з існуючими машинами. Угода прискорює впровадження автоматизації і автономності на фермі, підтримує довгострокову стратегію John Deere зі створення більш розумних машин з передовими технологіями, які задовольняють індивідуальні потреби клієнтів.

Це друге велике придбання автоматизації Deere за останні чотири роки після Blue River, яку вона придбала за $ 305 млн у 2017 році.

Вперше їх співпраця розпочалася в 2019 р. в рамках програми Startup Collaborator  – ініціативи, спрямованої на поліпшення роботи зі стартапами, чиї технології можуть підвищити цінність для клієнтів Deere. З тих пір Bear Flag успішно розгорнула своє автономне рішення на деякій кількості ферм в США.

Deere розглядає автономію як важливий крок уперед, що дозволяє фермерам стратегічно використовувати свої ресурси. Команда талановитих фахівців в галузі сільського господарства, інженерів і технологів Bear Flag довела свою здатність поставляти на ринок передові технологічні рішення. Об'єднання цих знань і досвіду з John Deere в сфері автономії, а також з нашим дилерським каналом світового класу, прискорить надання фермерам рішень, які вирішують величезну задачу прогодувати зростаючий світ,

Джамі Хіндман, технічний директор John Deere.

Крім того, Хіндман наголосив, що Bear Flag Robotics — це не останнє значне придбання компанії в галузі робототехніки та автоматизації. 

Нагадаємо, John Deere, найбільший в світі виробник тракторів. 

Джерело: agfundernews

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.

AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх