Компанія "Байєр" приймає заявки на участь у програмі Grants4Ag

29 сентября 2020 в 11:00

3182

Компанія "Байєр" приймає заявки на участь у програмі Grants4Ag

Компанія "Байєр" приймає заявки на участь у програмі Grants4Ag. Мета цього проєкту надати фінансову і наукову підтримку передових технологій у галузі сільського господарства. Участь можуть приймати вчені зі всього світу, включаючи Україну.


Програма Grants4 була заснована ще в 2015 році. Вона мала на меті підтримати науковців, чиї новаторські рішення можуть бути використані в різних науково-дослідних напрямках Аграрного підрозділу "Байєр". Минулого року одним з переможців став американський вчений Хенк В. Басс: він вивчав реакції кукурудзи в умовах надмірної вологості. Загалом минулого року переможцями стали 21 учасник з 17 країн світу.

Втім програма Grants4Ag — це нова модель програми, яка має свої переваги. Серед них — допуск до участі в проєкті більшої кількості кандидатів. І, як результат, більш широкий і різноманітний портфель інновацій. Учасники програми можуть отримати фінансову допомогу на розвиток проєкту у розмірі від €5000 до €15000. Ці гранти можна розглядати як початкову інвестицію, яка здатна перерости в широкомасштабний спільний проєкт з "Байєр".

Крім того, у проєкту Grants4Ag є перевага, що відрізняє його від традиційних програм фінансування. Це інтелектуальна підтримка з боку "Байєр"! За кожним одержувачем гранту буде закріплений науковець з компанії. Його завдання — давати актуальні консультації та рекомендації щодо проєкту. Важливо: програма не передбачає формальних вимог щодо надання звітності, а інтелектуальні права зберігаються за учасниками.

На стадії прийому документів "Байєр" спілкується з учасниками проєкту через платформу Halo. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс дозволить обом сторонам легко налагодити взаємодію у стислі строки. Крайній термін подачі документів на участь у програмі Grants4Ag — 31 жовтня 2020 року. Щоб отримати повну інформацію про участь в проєкті, процес прийому заявок і правила подачі документів, переходьте за посиланням: https://www.halo.science/company/bayer-crop-science

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.

AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх