Команда Vkursi запустила реєстр компаній, пов’язаних з РФ та РБ

18 марта 2022 в 10:31

4031

Команда Vkursi запустила реєстр компаній, пов’язаних з РФ та РБ

Команда Vkursi запустила реєстр компаній, пов’язаних з російською федерацією та республікою білорусь. На сьогодні це найбільший список компаній із "ризиковою географією" у даних про засновників і власників, з яким можуть працювати журналісти, підприємці та активісти.


 Станом на 16 березня 2022 року ідентифіковано:

  • 21 028 компаній, пов'язаних з РФ та РБ,
  • 30 099 акціонерів, засновників, кінцевих бенефіціарів – громадян або резидентів РФ та РБ. З них:
  • 5 831 – громадяни або резиденти РБ,
  • 24 268 – громадяни або резиденти РФ.

Серед переліку 1284 компанії працюють у аграрному секторі або дотичних галузях:

  • 585 ведуть ведуть діяльність, пов'язану із сільським господарством,
  • 106 – займаються мисливством, рибництвом та лісовим господарством,
  • 593 – підприємства харчової та переробної промисловості.

Реєстр дозволяє аналізувати компанії за 7 фільтрами: країною, типом зв'язку, доходом, прибутком, регіоном реєстрації, статусом та видом економічної діяльності. Крім цього, сортувати компанії за доходом і прибутком.

Зручно також здійснювати пошук компаній за назвою, а фізичних осіб – за ПІБ, щоб перевірити причетність до російської федерації або білорусі.

В умовах війни немає місця толерантності до власників компаній, що сплачують податки до бюджету ворожих держав. Тому ми пропонуємо інструмент, що дозволяє розвивати культуру усвідомленої відмови від співпраці з такими компаніями чи принаймні прагнення цього у перспективі. Сервіс посилює видимість ретельно та не дуже прихованих зв’язків українських компаній із юридичними та фізсособами російської федерації та білорусі,

зазначають Андрій Грищук та Вадим Запека, співзасновники Vkursi.

Крім того, передбачена можливість завантажувати списки компаній у таблицях і звіряти із чинною базою контрагентів, клієнтів і партнерів. Доступ до реєстру надається на вільній основі через обліковий запис Google чи Facebook.

Для поглибленого аналізу компаній на платформі Vkursi журналісти, громадські організації, аналітичні центри  можуть скористатися безкоштовним доступом до професійної версії досьє на компанію, ФОП чи фізособу. Для цього потрібно зареєструватися на платформі, а потім залишити запит. Завдяки такому доступу можна переглянути повне досьє на компанію. В тому числі  фінансову аналітику, фінансовий та ринковий скоринги.

*Під компаніями маються на увазі зареєстровані в Україні юридичні особи. При створенні реєстру-сервісу використані дані Єдиного державного реєстру.

**Під бенефіціарами маються на увазі кінцеві власники юридичних осіб.

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.


AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх