Kernel відкрив власний навчальний заклад — Open Agro University

29 января 2022 в 12:45

5891

Kernel відкрив власний навчальний заклад — Open Agro University

Боротьба за зрощування якісних спеціалістів в аграрному секторі посилюється. Компанії вже давно зрозуміли, що найкращий спосіб отримати спеціаліста для агровиробництва - це виховати його. Першою ініціативою стала навчальна магістерська програма на базі НУБіП — “Агро Кебети”, яку ініціював тодішній президент УКАБ Алекс Ліссітса, і її підтримали кілька агрохолдингів.


У Kernel вирішили підвищити ставки у створенні людських ресурсів, і створили власний навчальний заклад. У компанії вже давно серйозно ставляться до роботи з персоналом, навіть один з лозунгів компанії звучить як “Розкрити потенціал України через розкриття потенціалу людей”. У компанії вже кілька років говорять про дефіцит спеціалістів, то ж наступний крок виглядає логічним: системно залучати молодь майже відразу після школи до екосистеми компанії.  

28 січня топ-менеджмент компанії Kernel представив новий проект — Open Agro University, створення якого було анонсовано у листопаді 2021 року. 

OAU — це власний навчальний заклад компанії, у якому на думку керівників проекту буде створено правильне середовище для отримання знань. За словами Євгена Осипова, генерального директора Kernel, завдання Open Agro University — створити середовище, яке дозволить мріяти та бачити, як ваші мрії можуть реалізовуватися на практиці.

Програма OAU складається з курсів, максимально наближених до практики агровиробництва. 

Як заявляється на сайті проекту, мета університету Kernel — підготовка спеціалістів нового покоління в агро- та харчовій промисловості. Проходити навчання у ньому зможуть студенти 4-5 курсів закладів професійної освіти та випускники перших- та других курсів вищих навчальних закладів. Одночасно в цьому університеті будуть вчитися 150 студентів, які пройшли конкурсний відбір. Студентам виплачуватимуться стипендії.

Навчання почнеться 1 лютого, та проходитиме 18 тижнів у форматах онлайн та офлайн лекцій. Найкращих студентів запросять на стажування у підприємствах Kernel.

Партнерами Kernel у створенні Open Agro University стали EBRD, який профінансував створення проекту, компанія Deloitte, яка виступила консультантом, та освітня компанія Prometheus, яка створила онлайн-платформу для навчання. 

У навчальному закладі можна буде отримати освіту за такими спеціальностями:

  • агроном
  • енергетик
  • Інженер-механік агробізнесу
  • Інженер-механік заводу
  • Інженер КВПіА
  • Інженер-технолог напрямку олії
  • Інженер-технолог напрямку зернових

Викладачами в університеті стануть експерти Kernel, наприклад Костянтин Шитюк та В’ячеслав Мисенко.

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.

AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх