Kernel і БТУ-ЦЕНТР анонсували запуск спільного інформаційно-практичного проєкту "Польова студія"

10 июля 2023 в 11:00

4243

Kernel і БТУ-ЦЕНТР анонсували запуск спільного інформаційно-практичного проєкту "Польова студія"

10 липня 2023 року Kernel і БТУ-ЦЕНТР анонсували старт спільного інформаційно-практичного проєкту "Польова студія". Мета проєкту – показати українським аграріям унікальний досвід як запустити мікробіологічні процеси, щоб вони працювали з максимальною прибутковістю на полі та не порушували законів природи.


"Польова студія" –  це серія безкоштовних заходів офлайн і онлайн з  обміном найкращими практиками біологізації землеробства на базі спільного демо-полігону Kernel і БТУ-ЦЕНТР.

Проєкт передбачає:

  • Індивідуальні візити на демо-полігон протягом липня-вересня 2023 року
  • Серію відео про спостереження розвитку посівів провідними експертами Kernel і БТУ-ЦЕНТР. Всі випуски публікуватимуться у відкритому доступі на YouTube каналі БТУ-ЦЕНТР
  • День поля офлайн з оглядом демо-ділянок і обміном найкращими практиками 8 серпня 2023 року. Реєстрація обов’язкова: http://bit.ly/44fY9Mm

Досліджувані культури – соняшник і кукурудза. На демо-полігоні аграрії матимуть можливість наочно побачити як можна ввести елементи біології в технологію вирощування на етапах обробки ґрунту, насіння та стимуляції живлення, щоб з одного боку, не втратити прибутковості, а з другого, зберегти біологічне різноманіття екосистеми та природню родючість поля. У рамках демо-полігону закладено по 10 варіантів досліджень на однакових гібридах соняшнику та кукурудзи з двома повторами кожного варіанту.

БТУ-ЦЕНТР і Kernel співпрацюють по напрямку біологізації агровиробництва більше 10 років. Разом ми пройшли довгий та захоплюючий дослідницький шлях. За цей час накопичилося багато знань і досвіду, відтестовано десятки практичних інструментів біологізації, якими ми готові ділитися з українськими аграріями задля спільного зростання галузі. 

Наша ідея – донести, що розумне землеробство – це поєднання інтенсивного з біологічним. Впевнені, що відкриваючи нашу спільну експертизу з Кернел широкому загалу, ми зможемо показати, що введення елементів біології до виробництва – це не є чимось незрозумілим, це конкретні рішення, які можна інтегрувати до технології залежно від потреб кожного господарства. І це можливо робити прибутково.

розповідає Владислав Болоховський, к. с-г.н., генеральний директор групи компаній БТУ-ЦЕНТР, голова комітету з відродження родючості грунтів ГС "Органічна Україна".

Ми у Kernel системно поглиблюємо та розширюємо знання: тестуємо нові способи внесення добрив та обробітку ґрунтів, експериментуємо з системами живлення і схемами захисту рослин. Для запобігання деградації ґрунтів, збільшення врожайності та якості продукції поєднуємо науковий підхід з впровадженням сучасних технологічних рішень, активно використовуємо біологічні препарати. Отримуємо подвійний — економічний та екологічний — ефект. Спільний з БТУ-Центр проєкт — чудова нагода поділитися нашими досягненнями в цьому напрямку. Зокрема позитивним досвідом використання біодеструкторів, які пришвидшують процеси мінералізації рослинних решток та зменшують кількість патогенів у ґрунті.

Михайло Журба, к. с-г.н., заступник керівника науково-дослідного пункту з мікробіології, Kernel.

Індивідуальний візит на демо-полігон можливий лише за попереднім записом у супроводі представника компанії. Для планування візиту, будь ласка, звертайтеся: 

Олександр Шморгун, к. с-г. н, провідний агроном БТУ-ЦЕНТР
0678273720

Про компанії

Kernel найбільший в Україні виробник та експортер зернових, лідер світового ринку соняшникової олії. Географія експорту охоплює понад 80 країн світу. В активі компанії – 363 тис. га земель в обробітку, переробні потужності олійноекстракційних заводів складають понад 3 млн тонн. Kernel є лідером змін та інновацій серед українських агрокомпаній, здійснюючи комплексну диджиталізацію напрямків діяльності та поетапну автоматизацію бізнес-процесів.


БТУ-ЦЕНТР – український виробник мікробних препаратів для захисту та живлення рослин, відновлення ґрунту, біопрепаратів для тваринництва та інше. Компанія є одним з 25% найбільших виробників біопрепаратів у світі – в портфоліо підприємства більше 60 біологічних продуктів. Біопрепаратами виробництва компанії обробляють понад 4 млн га орних земель у 18 країнах, зокрема ЄС. БТУ-ЦЕНТР – єдиний український виробник, визнаний міжнародною асоціацією виробників засобів біоконтролю International Biocontrol Manufacturers Association (IBMA, Швейцарія).

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.

AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх