IT-Corner 2019 анонсував результати проєкту “162 га цифрового поля”

13 сентября 2019 в 12:05

2244

IT-Corner 2019 анонсував результати проєкту “162 га цифрового поля”

Організатори наймасштабнішого агро івенту IT-Corner 2019 анонсують результати експериментального проекту під назвою “162 га цифрового поля” від компанії Ландтех та Миколаївського НАУ.


Проект був реалізований компанією Ландтех, яка є офіційним дилером John Deere на ринку України, та Миколаївським національним аграрним університетом. Головна ідея, як повідомляють виконавці, на практиці підтвердити ефективність використання технологій точного землеробства в порівнянні з традиційною технологією.

Для цього було засіяно 97 га озимої пшениці та 65 га  ярого ячменю, з яких під “цифровим” контролем компанії Ландтех знаходились 64 га та 43 га відповідно. Решта площі мала традиційну технологічну карту від посіву до збору врожаю. Важливо відмітити, що експериментальні поля знаходилися на одній ділянці, що забезпечило однакові умови: тип ґрунту, культуру-попередника, погодні умови.

Хронологія технологічних операцій на 97 га озимої пшениці:

  • вересень 2018 – посів озимої пшениці;
  • 19 березня 2019 – обліт поля пшениці дроном для аналізу стану сходів після зими;
  • 8 квітня 2019 - обліт поля дроном, складання спектральної карти  для диференційованого внесення добрив; 
  • 16 квітня 2019 - диференційне внесення добрив за даними спектральної карти. Використовували: трактор John Deere 6110B, розкидач добрив Sulky DX 30;
  • контроль «вирівнювання» посівів після диференційованого внесення добрив;
  • 21-23 червня 2019 – збір врожаю та контроль/порівняння врожайності на експериментальних ділянках з «цифровою» та традиційною технологією.

Загалом, досягнуті результати перевищили очікування як за показниками врожайності, так і за економікою. До того ж, як зазначає команда проекту, в ході польових досліджень було отримано багато практичної та корисної інформації для аграріїв, які розглядають перехід до точного землеробства.

Наша компанія виступає головним технічним партнером IT-Corner 2019. Тому для нас надважливо показати, як діджитал рішення працюють «в полях» і які результати забезпечують.

Ми готуємо детальний екскурс із розбором технологічних операцій, поясненнями як опрацьовували зібрані дані та на їх основі формували подальшу роботу. В тому числі, колеги із Миколаївського національного аграрного університету, нададуть професійні коментарі по динаміці продуктивності поля, динаміці змін погодних умов та важливості використання технологій точного землеробства задля збереження та покращення родючості в умовах півдня,

Антон Мєзінов, керівник відділу точного землеробства компанії Ландтех.

Нагадуємо, що презентація офіційних результатів експериментального проекту “162 га цифрового поля” відбудеться 30 жовтня на найбільшій агродіджитал події IT-Corner 2019. Загалом подія триватиме три дні з 29 по 30 жовтня в Міжнародному виставковому центрі, м. Київ. Організатори надають можливість безкоштовного відвідування події за попередньої реєстрації. Замовити запрошення можна ТУТ.

IT-Corner 2019 – спеціалізований виставковий майданчик цифрових та смарт-рішень для агробізнесу, який включає: виставкову експозицію в форматі open-space area та індивідуальних стендів, алею стартапів, конференц-зону в центрі виставкової експозиції з триденною бізнес-програмою.

На сьогодні участь в події підтвердили більше 20 спеціалізованих компаній, що гарантує максимальну концентрацію діджитал рішень в одному місці.

IT-Corner відбудеться вдруге в рамках міжнародної виставки «АгроКомплекс 2019».

Дата: 29-31 жовтня 2019 року.

Місце проведення: м. Київ, Міжнародний виставковий центр.

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.


AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх