Інноваційне рішення для підвищення ефективності біологічних пестицидів та стимуляторів від французького стартапу

16 мая 2019 в 11:00

3750

Інноваційне рішення для підвищення ефективності біологічних пестицидів та стимуляторів від французького стартапу

Компанія Kapsera отримала €700 тис. від інвестиційного фонду Agrinnovation на розвиток інноваційного рішення мікрокапсулювання, яке покращує ефективність біологічних пестицидів та стимуляторів.


Компанія Kapsera отримала 700 тис. від інвестиційного фонду Agrinnovation на розвиток інноваційного рішення мікрокапсулювання, яке покращує ефективність біологічних пестицидів та стимуляторів.  

Сьогодні агровиробники використовують мікроорганізми для захисту рослин, оскільки безконтрольне застосування пестицидів та мінеральних добрив призводить до деградації ґрунтів і довкілля. Тому низка компаній таких як Kapsera створюють капсули для підвищення продуктивності мікроорганізмів.

Мета французького стартапу — досягти сталого сільського господарства, не втративши продуктивності. Компанія надає агровиробникам сучасні та ефективні біостимулятори та біопестициди. Kapsera першою представила аграрному ринку технологію інкапсуляції, яку можна адаптувати до сільськогосподарського обладнання завдяки малому діаметру капсул — від 100 до 500 мікрометрів.

Мікрокапсули виготовляються з альгінату, отриманого з бурих водоростей. Вони містять рідке ядро і дуже тонку оболонку, яка є оптимальним контейнером для розміщення мікробів. Склад ядра максимально оптимізований для захисту і підтримки їх життєздатності, а напівпориста тонка оболонка дозволяє здійснювати обмін газу і поживних речовин з зовнішнім середовищем.

Джерело: agfundernews.com

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.


AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх