Hummingbird Tech — британський стартап, у який інвестували провідні компанії BASF Venture Capital і канадська TELUS Ventures

16 октября 2019 в 15:00

2846

Hummingbird Tech — британський стартап, у який інвестували провідні компанії BASF Venture Capital і канадська TELUS Ventures

Нещодавно компанії BASF Venture Capital і канадська TELUS Ventures інвестували у британський стартап Hummingbird Technologies. Фінансування спрямоване на розвиток cфер дистанційного моніторингу, штучного інтелекту, машинного навчання та аналітики даних для точного землеробства.


Hummingbird Technologies заснована у 2016 році і є одним із світових лідерів в галузі прогресивної аналітики для рослинництва. Компанія випустила технологічну платформу для оцінки стану сільськогосподарських посівів. Платформа використовує унікальні алгоритми штучного інтелекту та глибокого навчання й аналітику даних для обробки аерофотознімків з супутників та дронів.

Обробляючи фотодані, Hummingbird Technologies надає точні прогнози врожайності або розраховувати оптимальну кількість добрив. Завдяки високій роздільній здатності зображень, Hummingbird також може виявити шкідників, хвороби рослин та пропуски після посіву. 

Ці інструменти надають практичні рекомендації в реальному часі та підвищують ефективність роботи сільськогосподарських господарств шляхом оптимізації операцій і використання матеріалів. Платформа також надає обґрунтування  для прийняття рішень на основі дохідності інвестицій (ROI) 

Протягом 24 годин Hummingbird може надати аграріям карти полів, у яких визначені проблемні ділянки. Це дозволяє їм визначитись з необхідною кількістю внесення добрив, ЗЗР та регуляторів росту для конкретної зони, а також вибірково управляти майбутніми посівами. 

Основними користувачами є інноваційні сільськогосподарські підприємства, які використовують цю технологію для ефективного управління посівами і таким чином досягають значного зростання врожаю та економії витрат. 

У світі налічується близько 2,2 млрд га сільськогосподарських земель. До ключових країн у використанні інноваційної аналітики посівів належать: Україна, Китай, США, Австралія, Канада, Бразилія,  Росія, а також Великобританія.

Ми раді, що отримали інвестиції від BASF and TELUS Ventures. Ці кошти дають нам змогу отримати лідируючі позиції на основних міжнародних ринках, розширити свої можливості, що передбачають інтеграцію програмного забезпечення API (Application Program Interface), та покращити технологію машинного навчання як на командному, так і на кодованому рівні.

Ми маємо чітку ціль: стати провідним світовим AgTech-гравцем в сфері дистанційного моніторингу. Завдяки такій серйозній інституційній підтримці та технічній експертизі ми набрали потужних обертів для досягнення цієї мети,

Вілл Веллс, засновник компанії Hummingbird Tech.

Ми хочемо підтримати Hummingbird, бо ця унікальна технологія сприятиме розвитку нових ринків та створенню нових бізнес-моделей. Наші колеги з підрозділу сільськогосподарських рішень BASF вже співпрацюють з Hummingbird Tech. Ми підтримуємо співпрацю завдяки цій інвестиції,

Маркус Солібіеда, керуючий директор BASF Venture Capital.

Сільськогосподарські експерти з BASF Великобританія  працюють з цим стартапом з 2016 року, надаючи аерофотознімки полів. Платформа Hummingbird аналізує ці дані агромоніторингу та надає фермерам детальні карти різних ділянок поля для впровадження технологій точного землеробства.

Ми вважаємо, що такі інноваційні компанії як Hummingbird, які надають фермерам платформу для управління даними та зручні інструменти для прийняття рішень. Вони мають великий потенціал, оскільки фермери все частіше шукають інструменти для покращення врожайності та зменшення впливу на навколишнє середовище.

Завдяки нашим інвестиціям ми маємо потенціал для змін у вирощуванні культур та у допомозі технологічним платформам поєднати всі аспекти сільського господарства та ланцюга поставок продовольства,

Річ Осборн, керуючий партнер TELUS Ventures.

Про BASF  Venture Capital

BASF Venture Capital GmbH (BVC) була заснована у 2001 році і має офіси в Європі, США, Китаї, Індії, Бразилії та Ізраїлі. Мета BVC: генерувати новий потенціал для зростання BASF шляхом інвестицій у нові компанії та фонди. 

Основну увагу приділяють хімпродукції та новим матеріалам, програмному забезпеченню та послугам, а також інвестиційним та цифровим бізнес-моделям в галузі хімії. 

Про Hummingbird

Hummingbird Technologies, заснована в Імперському технологічному коледжі Вільямом Уеллсом у 2016 році. Сьогодні компанія є світовим лідером у галузі дистанційного моніторингу, штучного інтелекту, машинного навчання та аналізу даних для сільського господарства. У компанії працює 40 штатних працівників зі штаб-квартирою в Лондоні, а представництва у Сан-Паулу, Сіднеї, Львові та Москві. Компанія завершила два попередні раунди збору коштів за підтримки: Downing Ventures, Сера Джеймса Дайсона, Європейського космічного агентства, Horizons Ventures та Velcourt Farming Group.

Про компанію TELUS

Як стратегічна інвестиційна група корпорації TELUS (TSX: T, NYSE: TU), TELUS Ventures була заснована у 2001 році і є одним з найбільш активних фондів венчурного корпоративного капіталу в Канаді. TELUS Ventures з моменту створення інвестувала у понад 70 компаній з акцентом на інноваційні технології, такі як Digital Health, IoT, AI та Security. 

TELUS Ventures є активним інвестиційним партнером та підтримує своє портфоліо шляхом наставництва; впливом на розгалужену мережу ділових партнерів та партнерів зі спільного інвестування TELUS; доступом до технологій і широкосмугових мереж TELUS; а також шляхом активного руху нових рішень в екосистемі TELUS.

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.


AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх